Zváračka Scheppach WSE3200

Výrobca: Scheppach , Kategória: Zváračky
Kód tovaru: SPEWSE3200

Teplota hrotu: 90 A
Značky: Scheppach

Zistiť dostupnosť

Scheppach WSE 3200


Transformátorovú zváračku Scheppach WSE 3200 ocenia skúsení zvárači, ale vďaka jednoduchej obsluhe aj úplní začiatočníci. Slúži na oblúkové zváranie kovových materiálov plnenou drôtovou elektródou. Pomocou jednoduchých ovládacích prvkov si nastavíte zvárací prúd aj rýchlosť posuvu elektródy pre optimálne výsledky. Prípadnému prehriatiu bráni tepelná poistka.


Ochranná atmosféra zaručí pevné zvary


Dokonalý zvar zaistí atmosféra inertného plynu, ktorá vzniká pri tavení vnútornej náplne trubičkového drôtu s priemerom 0,6 až 0,9 mm. Pomocou drôtovej elektródy môžete zvárať všetky zvariteľné kovové materiály vrátane ocele. Odporúčaná hrúbka zváraného materiálu je 1,5 až 5 mm.


Nastavíte si prúd i posuv elektródy


Zvárací prúd regulujete podľa potreby dvojstupňovým prepínačom s hodnotami 45 a 90 A. Prácu vám uľahčí automatický posuv drôtové elektródy. Rýchlosť posuvu si môžete prispôsobiť otočným voličom, aby ste docielili plynulé zváranie. Všetky ovládacie prvky nájdete na čelnej strane zváračky.


Tepelná poistka a ventilátor bránia prehriatiu


O bezpečnú prevádzku sa postará 16 A tepelná ochrana s LED indikáciou, ktorá vás včas upozorní na riziko prehriatia. Predíde tak preťaženiu a prípadnému zničeniu stroja. Integrovaný chladiaci systém pracuje na báze výkonného ventilátora, ktorý priebežne reguluje teplotu.


Všetko potrebné po ruke


Telo zváračky z odolného oceľového plechu je veľmi kompaktný, konkrétne má rozmery 34,7 × 18,2 × 29,9 cm a hmotnosť 12,5 kg. Vďaka tomu sa ľahko prenáša aj uskladňuje. S transportom vám pomôže odnímateľný popruh. V balení nájdete všetko potrebné príslušenstvo vrátane zváracej hadice a ochranného štítu, takže sa môžete ihneď pustiť do zvárania.
 


Obsah balenia:


  • 3× cievka 0,9 mm/0,25 kg
  • Popruh na rameno
  • Zvárací štít
  • Kladivko na strusku s drôtenou kefkou
  • 2 m zváracej hadice
  • Kábel s uzemňujúcimi kliešťami

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Teplota hrotu 90 A
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 30.0 cm
Váha balenia 12.5 kg
Více informací Méně informací