Zváračka fólií FoodSaver FFS015X strieborná

23% zľava
23%
Výrobca: FoodSaver , Kategória: Zváračky fólií
Kód tovaru: BIOFFS015X

Príkon: 140 W
Dvojitý zvar: Nie
Funkcia odsávania vzduchu: Áno
Svetelná signalizácia: Áno
Fólia súčasťou balenia: Áno
Značky: FoodSaver

135.03 €

Ušetríte: 23 % = 32.23 €

Naša cena s DPH:

102.80

Na splátky od: 4 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

FoodSaver FFS015X


FoodSaver FFS015X, strieborná


Vákuová zváračka FoodSaver s výkonnou odsávacou pumpou sa postará o dokonalé odsatie vzduchu, čím zaistí niekoľkonásobne dlhšiu sviežosť a dobu uchovávania potravín. Menej potravín tak skončí v koši. Súčasťou dodávky je ručná vakuovačka k dokúpiteľnému príslušenstvu FoodSaver. Vákuovú zváračku možno používať s pevnou drážkovanou fóliou alebo pomocou ručnej vakuovačky s dokúpiteľnými nádobami, dózami, marinátorom a vákuovacími zátkami. Pre prvé použitie je dodávaných 5 vreciek s objemom 3,8 l a 5 vreciek s objemom 0,94 l a 1 rolka fólie šírky 280 mm a dĺžky 3 m. Prístroj v elegantnom dizajne je vybavený intuitívnym západkovým mechanizmom. Pre úsporu miesta ho možno uskladniť nastojato. Odkvapkávaciu vaničku jednoducho odoberiete a umyjete v umývačke riadu.


Režimy prevádzky


Vďaka plne automatickej prevádzke v jednom kroku vákuuje aj pevne zataví spoje. Možno využiť režim pre suché alebo mokré potraviny, režim samostatného zatavenia bez vákuovania alebo pre chúlostivé potraviny ručne ovládanú pulznú funkciu vákuovania. Proces vákuovania a zvárania indikujú LED kontrolky

Klíčové vlastnosti


 


Kľúčové vlastnosti:


  • Úplne automatická prevádzka - vákuovanie a vytvorenie spoja v jednom kroku
  • Režim pre suché i mokré potraviny
  • Režim samostatného zatavenia bez vákuovania
  • Pulzná funkcia na ručne ovládané vákuovanie
  • S ručnou vakuovačkou na príslušenstvo FoodSaver
  • Možnosť použitia vákuovacích dóz, nádob, marinátora a zátok
  • Výkonná odsávacia pumpa, široký a pevný zvar

Uchovajte potraviny niekoľkonásobne dlhšie čerstvé pomocou skladovania vo vákuu.   

 


Fólie FoodSaver 


Drážkovaná fólia sa vyznačuje špeciálnymi kanálikmi, ktoré umožnia oproti bežným hladkým fóliám dokonalé odsatie vzduchu okolo potravín. Navyše je pevná a nelepí sa k sebe. Táto profesionálna fólia vytvorí široký, perfektne vzduchotesný spoj. Jedlo je možné vo fólii uskladniť v chladničke, v mrazničke či v špajzi a pokrm v nich možno rovno ohriať, rozmraziť aj variť v mikrovlnnej rúre. V mrazničke tak vydrží mäso namiesto 6 mesiacov celé 2-3 roky. V chladničke je možné napríklad údeniny a syry skladovať namiesto týždňa až 6 mesiacov. Tieto fólie po použití umyjete a môžete použiť opakovane.


Folie
 


Špeciálne vákuovacie Fresh nádoby


Dokúpiteľné hranaté Fresh dózy k vákuovačke sú vyrobené z Eastman Tritan kopolyesteru bez obsahu bisfenolu A. Výhodou tohto materiálu je jeho odolnosť proti rozbitiu, nízka hmotnosť a schopnosť nepreberať pachy a chute. V ponuke je niekoľko veľkostí dóz, ktoré sú dobre stohovateľné na seba, aby zabrali čo najmenej miesta. Dózy FoodSaver Fresh sú dokonale tesné, takže sa nič nevyleje ani pri preklopení. Jedlo v dóze uskladníte v chladničke, v mrazničke či v špajzi a pokrm v nich možno rovno ohriať v mikrovlnnej rúre. Jednoduchú údržbu zabezpečí možnosť umývania v umývačke.


Nádoby
 


Vákuovacie dózy


Okrúhle vákuovacie dózy sú ideálne na krehké potraviny, oriešky, kávu, polievky a omáčky, sušienky, múku alebo ryžu. Potraviny uchovajú v špajze alebo chladničke až 5× dlhšie čerstvé.


Dozy
 


Vákuovacie zátky 


So zátkami FoodSaver predĺžite trvanlivosť vína, oleja, extraktov alebo octu. Hodia sa na väčšinu fliaš, ktoré tak dokonale vákuovo uzavriete. Pohodlne ich umyjete v umývačke riadu.


Zátky
 


Marinátor


Chcete urýchliť marinovanie mäsa a zeleniny? S touto nádobou bude marinovanie hotové za zlomok bežného času. Z hodín sa stanú obyčajné minúty. Ako je to možné? Podtlak v marinátore spôsobí otvorenie pórov jedla, a tým umožní absorbciu marinády veľmi rýchlo.


Marinátor

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon 140 W
Funkcia odsávania vzduchu Áno
Dvojitý zvar Nie
Svetelná signalizácia Áno
Fólia súčasťou balenia Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 41.0 cm
Výška výrobku 8.7 cm
Hĺbka výrobku 15.0 cm
Hmotnosť výrobku 2.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 44.6 cm
Výška balenia 20.6 cm
Hĺbka balenia 15.6 cm
Váha balenia 4.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu