Zrkadlo kozmetické Simplehuman Wall mount ST3016

Výrobca: Simplehuman , Kategória: Kozmetické zrkadlá
Kód tovaru: PTIST3016

Zväčšenie: 5 ×
Integrované osvetlenie: Áno
Značky: Simplehuman

Naša cena s DPH:

184.90

Na splátky od: 6 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Simplehuman ST3016Líčenie aj každodenná starostlivosť o pleť vám teraz pôjde ešte lepšie s luxusným kozmetickým zrkadlom Simplehuman ST3016. Prístroj má v sebe zabudovaný senzor pohybu. Automaticky sa rozsvieti LED osvetlenie po okraji zrkadla, aby ste svoj odraz videli jasne a zreteľne kedykoľvek počas dňa aj v noci. Je vyrobené z vysoko kvalitnej nerezovej ocele, takže je odolné a vyzerá krásne aj pri pravidelnom používaní. Pre ešte pohodlnejšie používanie môžete zrkadlo pripevniť na stenu a pomocou teleskopického ramena si ho ľahko nastavíte podľa svojich potrieb.


Detailný pohľad


Zrkadielko nie je potreba zapájať do elektriny. Vnútri sa nachádza dobíjacia batéria, ktorú stačí napájať zhruba raz za päť týždňov cez USB kábel. Pri nanášaní krému alebo make-upu nevynecháte ani kúsok tváre. Detailné päťnásobné zväčšenie vám pomôže skontrolovať výsledný make-up a upraviť drobné nedostatky, aby ste z domu odchádzali dokonale nalíčené. Hoci je obraz priblížený, nedochádza k jeho skresľovaniu, a to ani na okraji zrkadla.


 


Luxusné kozmetické zrkadlo vám ponúkne dokonale presný a detailný odraz až s päťnásobným zväčšením.

 


Systém Tru-lux


Zrkadielko lemujú LED svetlá so svietivosťou 600 luxov a s farebným indexom CRI 90. Systém Tru-lux light ponúka viac ako dvojnásobný jas a dokonale nahrádza prírodné slnečné svetlo, aby ste na seba videli skutočne kvalitne a prehľadne.


 Senzor pohybu


Vo vnútri prístroja je integrovaný senzor pohybu. Kedykoľvek sa k zrkadlu priblížite, senzor vás zaznamená a rozsvieti LED osvetlenie. Môžete ihneď začať s aplikáciou make-upu alebo starostlivosťou o pleť bez toho, aby ste museli na zrkadlo siahnuť a stlačiť akékoľvek tlačidlo.


 Teleskopické rameno


Nastavte si náklon aj vzdialenosť od steny podľa vlastných potrieb. Vďaka pevnému teleskopickému ramenu z nerezovej ocele sa nebudete musieť krčiť ani stúpať na špičky, aby ste sa v odraze videli. Ide preto o ideálneho pomocníka pre celú rodinu, od vysokého otca až po malé deti.


 Bez nutnosti výmeny žiaroviek


Tradičné žiarovky časom slabnú a často vyhoria. V zrkadle sú preto umiestnené odolné LEDky, ktoré sa pýšia životnosťou až 40 000 hodín. Aj keby ste zariadenie používali každý deň hodinu, vydržia vám žiarovky bez nutnosti výmeny viac než sto rokov.


 Päťnásobné zväčšenie


Žiadny detail vám už neunikne. Nastavte si až päťnásobné zväčšenie a aplikujte make-up, očné tiene alebo rúž s maximálnou presnosťou.


 Žiadne skreslenie odrazu


Špeciálny dizajn a precízne spracovanie v kombinácii s vysoko kvalitnými použitými materiálmi zabezpečí, že zrkadlo nebude obraz skresľovať, a to dokonca ani po okrajoch.


 Vysoká kvalita


Ultra čisté a vysoko kvalitné sklo spolu s kovovým okrajom zaistí každému užívateľovi perfektnú odraz a skvelú kvalitu odrazu. Pri pohľade do zrkadla ani nespoznáte, že vidíte obyčajný odraz.


 Prémiové materiály


Spoločnosť Simplehuman používa len tie najlepšie materiály a zaručuje výborné spracovanie produktov, ktoré vydržia bezchybne funkčné dlhé roky.


 Napájanie cez kábel


Nemusíte sa báť, že by zrkadielku mohla dôjsť batéria. Bude vám svietiť vždy, keď sa k nemu priblížite, aby ste na seba videli aj za zlého osvetlenia. Stačí, keď zrkadlo zapojíte do zásuvky pomocou kábla. Vďaka tomu zostane aktívny senzor pohybu aj LED žiarovky.

Video

Záruka 60 mesiacov
Ďalšie parametre
Integrované osvetlenie Áno
Zväčšenie 5 ×
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 28.0 cm
Výška výrobku 34.2 cm
Hĺbka výrobku 23.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 28.4 cm
Výška balenia 40.8 cm
Hĺbka balenia 12.3 cm
Váha balenia 2.2 kg
Více informací Méně informací