Zrkadlo kozmetické Simplehuman TRIO ST3034

Výrobca: Simplehuman , Kategória: Kozmetické zrkadlá
Kód tovaru: PTIST3034

Zväčšenie: 5 ×
Integrované osvetlenie: Áno
Značky: Simplehuman

Zistiť dostupnosť

Simplehuman ST3034, rose gold


Kozmetické zrkadielko Simplehuman ST3034 nesmie chýbať v domácnosti žiadnej ženy. Ide o perfektného pomocníka, ktorý vám pomôže detailne a rovnomerne nanášať make-up, dokonale vytrhať obočie do požadovaného tvaru aj nanášať hydratačné masky či krémy večer pred spaním. Zrkadielko si postavíte na stôl a nastavíte, aby ste na seba vždy skvele videli. Dva svetelné režimy vám pomôžu skontrolovať vzhľad buď v bežnom dennom svetle, alebo navodia svetlo sviečky.


Obraz bez skreslenia


Podľa vlastných potrieb si nastavte požadované zväčšenie. Na výber máte hneď tri možnosti, a to zväčšenie 1×, 5× alebo 10×. Intenzitu svetla si možno zvoliť v rozmedzí 100 až 800 LUX. Váš odraz bude vďaka použitiu kvalitných materiálov úplne zodpovedať realite, ani na okrajoch zrkadielka nebude dochádzať k jeho skresľovaniu. Integrovaný snímač pohybu dokáže rozpoznať, keď si pred zrkadielko sadnete, a automaticky rozsvieti LED osvetlenie, aby ste na seba dokonale videli.


 


Zrkadielko vám zobrazí celú tvár aj dokonalé detaily. Vyberte si z ponuky priblíženia 1×, 5× či 10×!

 


Technológia Tru-lux


Sledujte odraz svojej tváre do najmenšieho detailu. Svetelný systém Tru-lux verne simuluje prirodzené slnečné svetlo a jeho kompletné farebné spektrum. Ponúka index farebnosti CRI 95, aby spoľahlivo vynikla každá krivka vašej tváre.


 
 


Tri pohľady v jednom


V jedinom zrkadielku uvidíte prehľadne celú tvár aj detail samotného oka. Vyberte si podľa vlastných preferencií, aké zväčšenie požadujete. Zrkadielko vám obraz sprostredkuje v pomere 1:1, čo je ideálne pre záverečnú kontrolu vášho vzhľadu. Môžete si odraz zväčšiť tiež päťnásobne, čo oceníte pri aplikácii make-upu či počas starostlivosti o pleť. K presnému detailnému líčeniu očných viečok alebo pier potom poslúži desaťnásobné zväčšenie v integrovanom malom zrkadielku.


 
 


Moderné funkcie


Zrkadlo disponuje senzorom pohybu. Prístroj dokáže rozpoznať, keď sa pred neho postavíte, a automaticky rozsvieti LED osvetlenie, aby ste na seba videli skvele v každej miestnosti vo dne aj v noci. Nastavte si ho do polohy, ktorá vám vyhovuje pri státí aj sedení. Na rukoväti nájdete dotykové kontrolky, ktoré vám pomôžu nastaviť jas v rozmedzí 100 až 800 LUX. Svoj vzhľad môžete vďaka duálnemu svetelnému nastaveniu v zrkadle skontrolovať, ako by ste boli na slniečku, ale aj ako by ste sedeli v tme v blízkosti sviečky.


Video

Záruka 60 mesiacov
Ďalšie parametre
Integrované osvetlenie Áno
Zväčšenie 5 ×
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.2 cm
Výška výrobku 39.5 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 27.7 cm
Výška balenia 45.5 cm
Hĺbka balenia 17.5 cm
Váha balenia 2.7 kg
Více informací Méně informací