Zrkadlo kozmetické Simplehuman Touch ST3027

výpredaj
Výrobca: Simplehuman , Kategória: Kozmetické zrkadlá
Kód tovaru: PTIST3027

Zväčšenie: 5 ×
Integrované osvetlenie: Áno
Značky: Simplehuman
výpredaj: Áno

Zistiť dostupnosť

Simplehuman ST3027, rose gold


Kozmetické zrkadlo Simplehuman ST3027 sa nestratí v kúpeľni ani spálni žiadnej ženy. Ide o kompaktného pomocníka, ktorý vám ponúkne váš odraz pri prirodzenom dennom svetle, a to vo dne aj v noci. Vďaka senzoru pohybu sa automaticky aktivuje LED osvetlenie s intenzitou svetla až 800 LUX, ktoré dokonale nahrádza svetlo zo slniečka. Technológia Tru-lux vám prináša čistotu odrazu bez skreslenia, na ktoré môžete zabudnúť dokonca aj po okrajoch zrkadla.


Päťnásobné zväčšenie


Zariadenie pracuje bezdrôtovo. Vnútri sa nachádza dobíjacia batéria, ktorú stačí nabíjať prostredníctvom USB kábla zhruba raz za päť týždňov. Zrkadielko vám ukáže odraz s päťnásobným zväčšením. Do detailu preto uvidíte každý kúsok tváre, aby ste si skontrolovali líčenie a odchádzali každé ráno z domu plní zdravého sebavedomia. Intenzitu svetla si ľahko nastavíte plynulo v rozmedzí 100 až 800 LUX. Pre ešte komfortnejšie použitie si guľatou časť ľahko napolohuje podľa svojej výšky, aby ste na seba perfektne videli pri sedení aj státí.


 


Kozmetické zrkadlo vám umožní dotykom nastaviť intenzitu jasu! 

 


Ideálne svetlo


Keď sa na seba pozeráte za zlého osvetlenia, môže vás farebná škála zmiasť a skryť drobné nedokonalosti. To sa s týmto zrkadielkom nestane. Kedykoľvek sa na seba pozriete, uvidíte sa v prirodzenom dennom svetle, aby ste vždy mali prehľad o skutočnej farbe aplikovaného make-upu a mohli svoj vzhľad doladiť k dokonalosti. 
 


Technológia Tru-lux


Systém Tru-lux je vďaka farebnému indexu CRI 95 a svietivosti 800 LUX viac ako dvakrát jasnejší. Vďaka tomu dokáže spoľahlivo simulovať prirodzené slnečné svetlo, či už sa na seba pozeráte v uzavretých priestoroch alebo pod nočnou oblohou. 
 


Šikovné funkcie


Vďaka integrovanému senzoru pohybu sa zrkadlo automaticky rozsvieti, kedykoľvek sa k nemu priblížite. Nemusíte stlačiť žiadne tlačidlo, ihneď môžete začať so starostlivosťou o pleť. Nastavte si ho do polohy, ktorá vám najlepšie vyhovuje, či už pred ním stojíte alebo sedíte. Na zadnej strane nájdete ovládanie pre plynulé nastavenie svietivosti od 100 do 800 LUX.


Video

Záruka 60 mesiacov
Ďalšie parametre
Integrované osvetlenie Áno
Zväčšenie 5 ×
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.0 cm
Výška výrobku 38.4 cm
Hĺbka výrobku 12.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 25.2 cm
Výška balenia 41.3 cm
Hĺbka balenia 13.3 cm
Váha balenia 2.1 kg
Více informací Méně informací