Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9844E0 tyrkysová

Výrobca: Tefal , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: TEFFV9844E0

Značka kvality dTest: Áno
Dĺžka kábla: 2.5 m
Značky: Tefal
Žehliaca plocha: keramický
Príkon: 3200 W
Typ žehličky: naparovacia s káblom
Objem nádržky (na vodu): 350 ml
Systém proti odkvapkávaniu: Áno

Zistiť dostupnosť

Tefal Ultimate Pure FV9844E0, tyrkysová


Potrebujete mať rýchlo a precízne vyžehlené? Žehlička Tefal Ultimate Pure FV9844E0 sa skvelo o vašu bielizeň postará. Je vybavená patentovanou žehliacou plochou Durilium AirGlide Autoclean, ktorá sa vyznačuje perfektnou klzkosťou. A čo viac, je samočistiaca a nevyžaduje údržbu. Vďaka unikátnemu filtru mikročastíc vodného kameňa ponúka žehlička Tefal dlhotrvajúcu výkonnosť. Filter zachytí čiastočky vodného kameňa, je vyberateľný a ľahko si poradíte s jeho čistením.


Okúste silu pary


S príkonom 3 200 W sa žehlička zahreje počas chvíle. Variabilná para až 60 g/min si efektívne poradí s odstraňovaním záhybov na bielizni. A pokiaľ ide o tie najodolnejšie, tak na tie vyzrejete s vysokým parným rázom 250 g/min, ktorý predstavuje silný účinok na tieto nepoddajné záhyby. Nebojte sa osviežiť svoj odev vertikálnou parou. Majte istotu, že ak žehličku necháte bez dozoru zapnutú, tak bude všetko v poriadku. S bezpečnostnou funkciou automatického vypnutia budete v bezpečí. Žehlička sa sama vypne po 8 minútach nečinnosti vo vertikálnej polohe a za 30 sekúnd položená na žehliacej ploche.


Funkcie pre komfort žehlenia


Žehlička Tefal je praktická pre svoje pokročilé funkcie. Nechajte žehličku, aby sa dokonale postarala o vašu bielizeň. Nastavte len tú správnu teplotu a s funkciou Automatic Steam si nerobte žiadne zbytočné starosti. Správne množstvo pary pre žehlenie si nastaví. S funkciou Anti Drip už nestretnete žiadne škvrny na vašej bielizni. Pri žehlení bráni odkvapkávaniu vody, ktorá vytvára škvrny na oblečení.

 


Dezinfikuje vaše odevy


Žehlička spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže vyžehlí a osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov.


Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky naparovacia s káblom
Príkon 3200 W
Žehliaca plocha keramický
Objem nádržky (na vodu) 350 ml
Výkon
250 g/min
60 g/min
Funkcia
Áno
Áno
Áno
Áno
Funkcia kropenia Áno
Áno
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 2.5 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 19.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hĺbka výrobku 30.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.0 cm
Výška balenia 17.0 cm
Hĺbka balenia 32.5 cm
Váha balenia 1.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu