Žehlička Tefal Easygliss FV3962E0 červená

výpredaj
Výrobca: Tefal , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: TEFFV3962E0

Značka kvality dTest: Nie
Dĺžka kábla: 2 m
Značky: Tefal
výpredaj: Áno
Žehliaca plocha: keramický
Príkon: 2400 W
Typ žehličky: naparovacia s káblom
Objem nádržky (na vodu): 270 ml

Zistiť dostupnosť

Tefal FV3962E0


Parná žehlička Tefal FV3962E0 s automatickým nastavením teploty vnesie do vášho režimu žehlenia nový vietor. Pracuje rýchlo a spoľahlivo - budete mať hotovo skôr, než si vôbec stihnete uvedomiť, že ste začali pracovať. Prístroj s príkonom 2 400 W sa rýchlo zahreje, stačí len naliať do nádobky vodu a počkať niekoľko desiatok sekúnd. Potom je para pripravená zatočiť s malými aj veľkými záhybmi. Keramická žehliaca plocha Durilium kĺže ako po masle a šetrne rovná jemné aj hrubé tkaniny.


Vysoký parný ráz


Na bežné žehlenie vám bohato postačí stály výstup pary. Ak však niektoré nerovnosti stále odolávajú, vyskúšajte parný ráz 140 g/min, ktorý krátkodobo navýši výkon a zaistí vám rýchle a bezchybné výsledky. Presnú špičku využijete pri doladení detailov, napr. žehlenie okolo gombíkov. Na oblečení nezostane po žehličke žiadna stopa, systém Anti-Drip totiž účinne bráni odkvapkávaniu vody.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Stabilný výkon
  • Optimálna distribúcia pary
  • Nepriľnavá žehliaca plocha nezanechá kvapky na oblečení
  • Presná špička na detailné žehlenie
  • Automatické odvápňovanie

 


Žehlička sa postará o množstvo bielizne počas rekordne krátkej doby.

 


Nepriľnavá žehliaca plocha


Žehlička je vybavená žehliacou plochou Durilium Airglide, ktorá je jednotkou v kĺzavosti v rámci žehliacich plôch od Tefalu. Prejazd po akomkoľvek type látok preto pôjde ľahko, oblečenie sa nebude krčiť a nebude hroziť jeho poškodenie horúcim vzduchom.


 


 Vysoký výkon


Výkon 2 400 W zaistí rýchlu a jednoduchú prácu. Dokonca aj tie najodolnejšie záhyby a ďalšie nerovnosti nedostanú šancu.


 


 Optimálna distribúcia pary


Samotná konštrukcia žehličky zaistí optimálny výstup pary po celej žehliacej ploche vrátane špičky. Vďaka tomu sa para dostane rýchlejšie k väčšej ploche oblečenia a narovná ho ešte rýchlejšie a ľahšie.


 


 Funkcia Anti-drip


S funkciou Anti-drip sa už nemusíte báť, že by skvapalnená para mohla zašpiniť vaše čerstvo vypraté šaty alebo kostým. Z prístroja nekvapne ani kvapôčka.


 


 Stály výstup pary


Na bežné žehlenie vám postačí variabilné rozpätie pary. Môžete si ju ľubovoľne regulovať od nuly do 35 g/min podľa typu látok, aby ste odstránili záhyby, ale zároveň tkaniny nepoškodili.


 


 Automatické nastavenie


Funkcia automatickej pary vám prácu ešte uľahčí. Stačí si zvoliť látku, ktorú práve žehlíte, a prístroj sám prispôsobí intenzitu pary tomuto nastaveniu, aby ste nemuseli myslieť na neustálu zmenu nastavenia.


 


 Presná špička


Špeciálny tvar špičky žehličky vám uľahčí dolaďovanie detailov. Ľahko sa s ňou dostanete i do tesnej blízkosti gombíkov, vyžehlíte golier a podobne, aby každý milimeter vášho oblečenia zostal rovný a bez záhybov.


 


 Vysoký parný ráz


Na mimoriadne nepoddajné záhyby použite parný ráz. Stabilný výstup pary môžete navýšiť až na 140 g/min. Takej vysokej intenzite pary neodolá žiadna látka, všetky nerovnosti preto zmiznú rýchlo a s minimálnou námahou.


 


 XL plniaci otvor


Pred začiatkom používania žehličky prístroj naplňte vodou. Vďaka veľkému XL plniacemu otvoru zvládnete vodu dodávať rýchlo a bez rizika, že dôjde k jej vyliatiu mimo otvor. To vám uľahčí tiež jej neskoršie doplňovanie počas žehlenia.


 


 Automatické odvápňovanie


Odvápňovací systém vám výrazne uľahčí údržbu žehličky. Priebežne odstraňuje z interiéru usadený vápnik, ktorý sa tu berie z vody a prispieva k tvorbe vodného kameňa. Vďaka odvápňovaniu bude žehlička dlhodobo bezchybne fungovať a nebude na vašej bielizni zanechávať žiadne škvrny.


 


 
 


Dezinfikuje vaše odevy


Žehlička spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže vyžehlí a osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov.

 


Opraviteľnosť 10 rokov


 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.


Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky naparovacia s káblom
Príkon 2400 W
Žehliaca plocha keramický
Objem nádržky (na vodu) 270 ml
Výkon
140 g/min
35 g/min
Funkcia
Áno
Áno
Nie
Áno
Funkcia kropenia Áno
Nie
Nie
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 2 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 33.0 cm
Hĺbka výrobku 17.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 15.0 cm
Výška balenia 34.0 cm
Hĺbka balenia 18.0 cm
Váha balenia 1.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu