Žehlička Philips GC4527/00 čierna/zlatá

Výrobca: Philips , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: PHIGC452700

Značka kvality dTest: Nie
Dĺžka kábla: 2 m
Značky: Philips
Žehliaca plocha: špeciálne
Príkon: 2600 W
Typ žehličky: naparovacia s káblom
Objem nádržky (na vodu): 300 ml
Systém proti odkvapkávaniu: Áno

Zistiť dostupnosť

Philips Azur Performer Plus GC4527/00, čierna/béžováPhilips Azur Performer Plus GC4527/00, čierna/béžová


Žehlenie určite nepatrí medzi činnosti, ktoré si prajeme doma prevádzkovať po návrate z práce. Ale nikto sa mu nevyhne a práve pre tých najväčších odporcov tejto domácej činnosti je tu parná žehlička GC4527/00 z radu Azur Performer Plus od Philips, s ktorou bude život o niečo jednoduchší. Disponuje celým radom praktických funkcií, ktoré vám uľahčia žehlenie a ušetria váš čas, ktorý tak môžete venovať ďaleko zábavnejším veciam.


Výkonný pomocník


Maximálny príkon 2 600 W zaistí žehličke rýchly ohrev, s ktorým nebudete musieť na začatie žehlenia príliš dlho čakať. Kontinuálny výstup pary činí 50 gramov za minútu a výrazne vám prácu uľahčí. Pôsobením pary totiž dôjde k zmäkčeniu látky, a vy sa tak nebudete musieť pri žehlení premáhať. Na to najmenej poddajné oblečenie môžete použiť parný ráz s celkovým objemom 220 gramov. Žehlička je navyše vďaka žehliacej ploche T-ionic Glide extrémne šetrná aj k tým najchúlostivejším látkam a so špičkou Triple Presicion sa dostanete prakticky kamkoľvek. Nemusíte mať strach ani z vodného kameňa – to už má na starosti funkcia Self-Clean a zabudovaná nádobka na vodný kameň.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Parná žehlička, s ktorou je žehlenie jednoduchšie
  • Disponuje celým radom praktických funkcií
  • Maximálny príkon 2 600 W zaistí žehličke rýchly ohrev
  • Extrémne šetrná aj k tým najchúlostivejším látkam
  • Ergonomická rukoväť a nízka váha žehličky

 


Žehlenie nikdy nebolo jednoduchšie!


Rýchly ohrev


Času je vždy nedostatok a preto nie je potrebné ho strácať ani pri žehlení. Táto žehlička zo série Azur Performer Plus sa môže pochváliť veľmi vysokým príkonom 2 600 W, vďaka ktorému sa žehlička veľmi rýchlo ohrieva, vďaka čomu nebudete musieť zbytočne čakať. 


 


Unikátna žehliaca plocha


Jednou z najdôležitejších súčastí, ktorá rozhoduje o celkovej kvalite žehličky, je bezo sporu samotná žehliaca plocha. Táto žehlička je vybavená špičkovou 5-hviezdičkovou plochou T-ionic Glide s integrovanou vrstvou oxidu titánu. Plocha tak skvele kĺže po oblečení a je odolná voči nárazom a poškriabaniu.


 


  


 


Zjemnite vašu bielizeň


Žehlenie mnohých druhov oblečenia je veľmi ťažké a je preto nutné látku patrične zmäkčiť. Táto parná žehlička sa môže pochváliť vysokým výstupom pary, ktorý dosahuje až 50 gramov za minútu. Ak budete chcieť páru aplikovať jednorázovo a koncentrovanejšie, môžete využiť aj parný ráz so silou 220 gramov. 


 


Vodný kameň nemá šancu


Najväčším strašiakom všetkých domácich spotrebičov, ktoré nejakým spôsobom operujú s vodou, je vodný kameň, ktorý môže výrazne skrátiť životnosť. Funkcia Self-Clean v kombinácii so zabudovanou nádobkou na vodný kameň zaistí jeho precízne zachytenie a zaručí tak dlhodobý a bezproblémový chod žehličky.


  


Jednoduchá manipulácia


Žehlenie nepatrí medzi tie najobľúbenejšie aktivity, ktoré môžete doma prevádzkovať a preto je potrebné si ho čo najviac uľahčiť. Odborníci z Philips mysleli na všetko a kládli dôraz aj na jednoduchú manipuláciu s prístrojom. Tej napomôže ergonomická rukoväť a nízka váha žehličky.


  


 


Dostanete sa kamkoľvek


V neposlednom rade medzi prednosti tohto modelu patrí špička žehliacej plochy, ktorá zaistí to, že žehleniu neunikne ani kúsok látky. Triple Precision je ostrá špička a drážka na gombíky, ktoré vám umožnia vyžehliť aj veľmi zle dostupné plochy na košeliach a nohaviciach.


  
 


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky naparovacia s káblom
Príkon 2600 W
Žehliaca plocha špeciálne
Objem nádržky (na vodu) 300 ml
Výkon
220 g/min
50 g/min
Funkcia
Áno
Áno
Áno
Áno
Funkcia kropenia Áno
Áno
Nie
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 2 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 33.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hĺbka výrobku 14.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 32.6 cm
Výška balenia 16.3 cm
Hĺbka balenia 14.2 cm
Váha balenia 1.8 kg
Více informací Méně informací