Žehlička na vlasy Braun SatinHair 7 ES3 čierna

Výrobca: Braun , Kategória: Žehličky na vlasy
Kód tovaru: BRAES3

Určená speciálně k ochraně vašich jemných barvených vlasů, funkce Colour Saver, automatické bezpečnostní samovypnutí.

Zistiť dostupnosť

BRAUN ES3 žehlička na vlasy, čierna/červená


Vlasy rovné ako doska bez poškodenia? Nie, nie je to sen, ale realita! Spoločnosť Braun je jedným z popredných výrobcov vlasových doplnkov. Žehlička z radu Satin Hair 7 využíva úzke doštičky, s ktorými sa skvele hodí pre úpravu kratších a stredne dlhých vlasov. To tiež dobre funguje pre styling ofín. Keramické doštičky sa vyznačujú technológiou NanoGlide, pomocou ktorej kĺžú po vlasoch až 3× rýchlejšie, než je štadardné u bežných žehličiek. Zariadenie navyše disponuje aj technológiou Color Save – tá je mimoriadne šetrná k farebným vlasom, ktoré zachováva oveľa zdravšie a zabraňuje vyblednutiu až o 70 % oproti iným produktom.


Veľkou výhodou je potom technológia saténových iónov, ktorá zabraňuje vysúšaniu vlasov až o 50 %. Ióny účinne zabraňujú vytváraniu statického náboja, takže vlasy sa ľahšie žehlia. Nechýba ani bezpečnostná funkcia automatického vypnutia v prípade 30minútovej nečinnosti, riziko vzniku nehody znižuje aj chladná špička, ktorá zaisťuje, že sa nepopálite. Na priehľadnom LCD paneli, iba mrknutím oka okamžite máte prehľad o aktuálnom nastavení teploty.


Jemné, normálne, husté, prírodné, farbené, krátke alebo dlhé... Vlasov je veľa. Žehlička Braun je vhodná pre všetkých!

 


Žiarivá farba


Zabudnite na predčasné vyblednutie farby. Žehlička s technológiou ColorSaver pracuje na princípe nižších teplôt a rovnomerného rozloženia tepla, aby ste mali lesklé, zdravé a krásne vlasy, dokonca aj keď ich farbíte.


 


Zachováva vlhkosť


Vaše kadere zostanú jemné a pružné aj po vysušení. Kombinácia záporných iónov a kladne nabitých vlasov znižuje polietavosť, rýchlejšie vysuší a dodáva pramienkom jedinečný lesk.


 LCD displej


Na priehľadnom displeji vždy vidíte aktuálne nastavenie a môžete ho tu tiež upraviť. Čím viac polí z grafu je vyplnených, tým vyššou teplotou na vlasy budete pôsobiť.


 Žiadna statická elektrina


Zabudnite na neuhľadený vzhľad! Pri práci s kulmou dochádza automaticky k antistatickému ošetreniu vlasov. Uvoľnené ióny pôsobia ako zvlhčovací prostriedok, ktorý aktívne ruší statický náboj. Takže vlasy zostanú žiarivé a hladké za každých okolností.


 Ochrana iónmi


Unikátne saténové ióny obalia vaše pramienky vlasov a pomáhajú vám ľahko a rýchlo skrotiť hrivu. Stačí len pár minút a vykúzlite si taký styling, akoby sa o vás staralo profesionálne kadernícke štúdio.


 Patentované dosky


Špeciálne žehliace dosky sú až trojnásobne dlhšie než u iných produktov. Počas práce znižujú trenie na minimum, takže vlasy nie sú zbytočne namáhané. Jedna z dosiek je odpružená a prispôsobuje sa sile vášho tlaku tak, aby nehrozilo spálenie pramienkov.


 Pre všetky typy vlasov


Pri výbere nového spotrebiča na starostlivosť o vlasy zvyčajne musíte hľadať ten, ktorý vyhovuje vášmu typu vlasov. Tu je to iné! Univerzálna žehlička je vhodná skutočne pre každého. Nastavte si teplotu pre jemné, normálne či husté vlasy, aktivujte okamžité zvýšenie teploty, jednoducho využívajte prístroj naplno bez rizika, že by sa mohli vlasy akokoľvek poničiť alebo farba vyblednúť.

Žehlička používá technologii Satin ion, která zvlhčuje barvené vlasy během stylingu a po něm, viditelně zesiluje
barevný lesk oproti neupraveným barveným vlasům.
Flexibilní keramické desky Nano-Glide se superhladkým povrchem zachovávají zdravý vzhled a zvyšují živost barvy vlasů.

 • Elektronický systém nastavení teploty podle typu barvených vlasů (130–180 °C, spínač Boost umožní nastavit

krátkodobě nejvyšší teplotu 200 °C, teplota se nastaví do 60 sekund) s funkcí automatického vypnutí po 30 minutách.

 • Díky vestavěné paměti si pamatuje poslední uživatelské nastavení.

• Barevný LCD displej s inteligentním mikroprocesorem
 • Dvoumetrový otočný kabel

Špičkové žehlení zejména pro barvené vlasy: Žehlička na vlasy Satin Hair 7 Colour

Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour byla vyvinuta pro specifické potřeby barvených vlasů. Ochrání vaše jemné, barvené vlasy před přesušením a zároveň sníží vyblednutí barvy až o 70 %*. Teplotu lze individuálně nastavit pro jemné, normální nebo husté vlasy. Pružné žehlicí desky zase snižují nadměrný tlak. A výsledek? Krásný a hladký účes s minimálním vyblednutím barvy.

Hlavní vlastnosti výrobku:

 • Funkce Colour Saver - Předchází vyblednutí barvy
 • Žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour zachovává zářivý a zdravý vzhled barvených vlasů. Její jedinečná technologie ochrany barvy Colour Saver s funkcí IONTEC zajišťuje rovnoměrnou distribuci tepla. Teplota tak nikdy nepřesáhne přiměřenou hodnotu, blednutí barvy se při úpravě vlasů sníží o 70 % a barva je významně zářivější.

Zachovává vlhkost vlasů

 • Přístroje na úpravu vlasů Satin Hair 7 Colour od Braun vaše vlasy nepřesuší. Během úpravy předcházejí ztrátě vlhkosti, protože do vlasů uvolní jedinečné saténové ionty. Tyto záporně nabité ionty obklopí vaše kladně nabité vlasy, omezí jejich polétavost, přitáhnou částečky vlhkosti ze vzduchu a nasměrují je tam, kde je vlasy potřebují nejvíce.

Antistatická úprava vlasů

 • Díky jedinečné iontové technologii od Brauna vznikne bohatý proud saténových iontů, které obklopí každý jednotlivý vlas. Toto pokrokové působení iontů funguje při úpravě vlasů jako přirozený zvlhčovací prostředek, který omezí polétavost vlasů a jejich statický náboj. Vaše vlasy budou nádherně zářivé a hladké.

Patentované plovoucí žehlicí desky

 • Jsou třikrát hladší než běžné žehlicí desky, významně sníží tření - pro ještě větší ochranu. Jedna z žehlicích desek je navíc ještě odpružená a povolí, když při úpravě vlasů vyvinete přílišný tlak.

Přizpůsobí se všem typům vlasů

 • Různé typy vlasů potřebují ke své úpravě různou teplotu. Jemné vlasy například reagují na teplo mnohem rychleji než husté vlasy. Proto má žehlička na vlasy Braun Satin Hair 7 Colour intuitivní funkci pro nastavení teploty, která vám umožní nastavit teplotu přesně podle typu vašich vlasů (jemné, normální, husté). A dokonce i když na zkrocení neposlušných pramenů použijete funkci pro okamžité zvýšení teploty, nepřekročí teplota 200°C. Dosáhněte skvělých výsledků, aniž byste ohrožovala své vlasy vysokými teplotami! Užívejte si svou nádhernou barvu déle!

Dodatečné vlastnosti :

 • Doba zahřátí 40 sek.
 • Automatické bezpečnostní samovypnutí
 • Šňůra o délce 2 m
 • Teplotní rozmezí 130°C – 200°C
 • Chladná špička

Obsah balení:

 • Žehlička na vlasy ST 750 ES3 Colour

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Žehliaca plocha keramický
LCD
Nastaviteľná teplota elektronická regulácia
Áno
Počet teplôt 9
Max. teplota 200 °C
Príkon 170 W
Nie
2 m
Áno
Cestovné puzdro Nie
Naparovanie Nie
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.0 cm
Výška balenia 35.0 cm
Hĺbka balenia 5.2 cm
Váha balenia 0.5 kg
Více informací Méně informací