Žehlička ETA Victory 0272 90000 modrá

Odporúčame
Výrobca: ETA , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: ETA027290000

Žehlička so žehliacou plochou Eloxium premium, s parným šokom max. 150 g/min. a s príkonom 2 200 W, s funkciou DRIP STOP, ANTI CALC, SELF CLEAN a KROPENIE.

Naša cena s DPH:

39.90

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

ETA Victory 0272 90000, modrá


Naparovacia žehlička ETA Victory vás nadchne nielen svojím vzhľadom, ale predovšetkým výkonom! Príkon 2 200 W zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie teploty a perfektný výkon pri tvorbe pary. O dosiahnutí správnej teploty informuje svetelná signalizácia. ETA Victory je vybavená žehliacou plochou Eloxium premium, ľahko kĺže, je nepriľnavá a zároveň odolná voči poškriabaniu. Vďaka regulácii teploty a voliteľnej intenzite pary je vhodná na všetky druhy tkanín. Nepretržitá para až 40 g/min a parný ráz až 150 g/min zaručuje dostatočné množstvo pary na efektívne odstraňovanie záhybov na oblečení.


Praktické funkcie pre skvelý výsledok


Funkciu pary je možné vypnúť a žehličku použiť aj na suché žehlenie. DRIP STOP zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody zo žehliacej dosky a následnému tvoreniu škvŕn. Žehlička ponúka aj funkciu kropenia na navlhčenie nepoddajných a pokrčených látok. ETA Victory je navyše aj vybavená integrovanou plochou na odkladanie žehličky. Čistenie uľahčí funkcia SELF CLEAN, ktorá vypustí nečistoty parnými otvormi spolu s horúcou vodou. Funkcia ANTI CALC zase zabráni usadzovaniu vodného kameňa. Žehlička je vybavená ergonomicky tvarovanou a mäkkou rukoväťou na jednoduchú manipuláciu pri žehlení.


 


Kľúčové vlastnosti:


 • Príkon 2 200 W na rýchle dosiahnutie požadovanej teploty
 • Funkcia SELF CLEAN na dôkladné čistenie a ANTI CALC proti usadzovaniu vodného kameňa
 • Funkcia KROPENIE na navlhčenie nepoddajných a pokrčených látok
 • Nepriľnavá a odolná žehliaca plocha Eloxium premium
 • DRIP STOP proti nechcenému odkvapkávaniu vody
 • Ergonomicky tvarovaná a mäkká rukoväť na pohodlnú manipuláciu
 • Moderný a elegantný dizajn

Žehlička ETA Victory očarí nielen moderným a elegantným dizajnom, ale predovšetkým svojou výkonnosťou.

 


Žehlenie v pokoji a pohode


ETA Victory je vybavená integrovanou plochou na odkladanie žehličky. Žehlenie tiež uľahčí aj kábel dlhý 2,5 m, ktorý vás nebude obmedzovať v pohybe. Pri uskladnení však prekážať nebude, dá sa jednoducho ovinúť okolo tela žehličky. Vďaka veľkému objemu nádržky 450 ml sa už nebudete musieť zdržiavať častým dopĺňaním vody a vyžehlíte väčšie množstvo bielizne.

 


Jednoduchá údržba a čistenie


Žehlička ETA Victory je vybavená funkciou SELF CLEAN, ktorá vypustí nečistoty parnými otvormi spolu s horúcou vodou a tie tak nezostávajú vnútri žehličky. Funkcia ANTI CALC zabráni usadzovaniu vodného kameňa.

 


Predĺženie záruky


Spoločnosť ETA poskytuje na žehliacu plochu žehličky ETA Victory predĺženú záruku na 3 roky zdarma. Pre túto službu je nutné sa zaregistrovať na stránkach výrobcu.


Správna voľba pre každú domácnosť
Naparovacia žehlička ETA Victory v modrom prevedení okúzli nie jednu gazdinú svojím moderným a elegantným dizajnom. Na jednoduchú a príjemnú manipuláciu je žehlička ETA Victory vybavená ergonomicky tvarovanou a mäkkou rukoväťou, ktorá vám pri žehlení nebude kĺzať v ruke.

Silný výkon a rýchle nahriatie
Dostatočný príkon (2200 W) žehličky ETA Victory zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty a perfektného výkonu pri tvorbe pary. Dosiahnutie nastavenej teploty žehlenia je oznámené svetelnou signalizáciou. Žehliaca plocha Eloxium premium ľahko kĺže, je nepriľnavá a odolná voči poškrabaniu. Vďaka regulácii teploty a voliteľnej intenzite pary je vhodná pre veľa druhov tkanín. Dokonca môžete funkciu pary vypnúť a použiť žehličku na suché žehlenie. Aj žehlenie na najnižšom stupni teploty nie je pre žehličku ETA Victory problém, je vybavená funkciou DRIP STOP, ktorá zabraňuje nechcenému odkvapkávaniu vody zo žehliacej dosky a teda zabraňuje tvorbe škvŕn. Trvalý výstup pary až 40 g/min. a parný ráz až 150 g/min. zaručuje dokonalé množstvo pary na efektívne odstraňovanie záhybov na vašom oblečení. Samozrejmosťou je aj funkcia kropenia.

Pohodlné nielen žehlenie, ale aj čistenie
Potrebujete si odbehnúť od žehlenia a neviete kam žehličku odložiť? Žehlička ETA Victory je vybavená integrovanou plochou na odkladanie žehličky. Extra dlhý 2,5 m kábel vám zaistí dosah na celú plochu dosky na žehlenie a komfortné rozpätie, ktoré pri žehlení oceníte. Pre praktické skladovanie môžete navinúť napájací kábel okolo tela žehličky. Vďaka veľkému objemu nádržky 450 ml sa už nebudete musieť zdržovať častým doplňovaním vody a stihnete tak vyžehliť väčšie množstvo prádla.

Čistenie žehličky ETA Victory za vás urobí funkcia SELF CLEAN, ktorá umožní vypustiť nečistoty parnými otvormi spolu s horúcou vodou a tak nezostávajú vo vnútri žehličky. S funkciou ANTI CALC sa nemusíte báť ani usadzovaniu vodného kameňa, pretože práve táto funkcia výrazne eliminuje jeho tvorbu.

Na tento produkt naviac získate predĺženú záruku na žehliacu plochu 3 roky. Predĺženú záruku si registrujte TU .

Naparovacia žehlička ETA 0272 Victory

 • Žehliaca plocha Eloxium premium – špeciálna hliníková doska tvorená riadenou oxidáciou hliníka vytvára jedinečné vlasnosti ako je blesková vodivosť tepla, optimálne rozloženie teploty po žehliacej ploche, vynikajúca kĺzavosť, nepriľnavosť a vyššia odolnosť proti poškrabaniu
 • PRÍKON 2200 W – tento dostatočný príkon zaisťuje veľmi rýchle dosiahnutie prevádzkovej teploty, výkonnejšiu tvorbu pary a minimalizuje výkyvy prevádzkovej teploty pri žehlení
 • OBJEM NÁDRŽKY na vodu 450 ml - zabezpečuje vyvážený pomer medzi dostatočným množstvom vody a hmotnosťou žehličky pre pohodlné žehlenie
 • Voliteľná TEPLOTA a PARA - vďaka plynulej regulácii teploty a voliteľnej intenzite pary je možné žehliť mnohé druhy tkanín podľa ich aktuálneho stavu
 • Parný šok max 150 g/min.
 • Variabilný výstup pary 0 - 40 g/min.

Bohaté funkcie:

 • DRIP STOP zabráni nechcenému odkvapávaniu vody z dosky, čím ochraňuje citlivé a jemné tkaniny pred poškodením
 • ANTI CALC zabraňuje usadzovaniu vodného kameňa, čím predlžuje životnosť žehličky
 • SELF CLEAN systém pre jednoduché a kompletné čistenie vnútornej konštrukcie žehličky
 • KROPENIE pre navlhčenie nepoddajných a zmačkaných látok
 • Dlhý prívodný kábel 2,5 m pre pohodlnú obsluhu
 • Vďaka možnosti vypnutia pary je možné použiť aj ako „suchú“ žehličku
 • Jednoduché a rýchle plnenie vody vďaka praktickému plniacemu otvoru a nálevke
 • Svetelná signalizácia prevádzky a dosiahnutia teploty
 • Integrovaná plocha pre pohodlné odkladanie žehličky
 • Drážka na žehliacej doske umožňujúca jednoduché žehlenie okolo gombíkov
 • Príjemná manipulácia - vďaka ergonomicky tvarovanej a pogumovanej "nekĺzajúcej" rukoväti
 • Možnosť navinutia napájacieho kábla okolo tela žehličky pre praktické skladovanie
 • Výkyvná priechodka a otočný kĺb napájacieho kábla pre jednoduchú manipuláciu so žehličkou
 • Moderný a elegantný dizajn
 • Nízka hmotnosť 1,25 kg

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky naparovacia s káblom
Príkon 2200 W
Žehliaca plocha Eloxium
Objem nádržky (na vodu) 450 ml
Výkon
150 g/min
40 g/min
Funkcia
Áno
Áno
Áno
Áno
Funkcia kropenia Áno
Nie
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 2.5 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 31.5 cm
Výška výrobku 17.5 cm
Hĺbka výrobku 13.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 33.0 cm
Výška balenia 19.5 cm
Hĺbka balenia 15.5 cm
Váha balenia 1.8 kg
Více informací Méně informací