Žehliaci systém Tefal ProExpress Ultimate GV9591E0

Darček po registrácii
21% zľava
21%
Výrobca: Tefal , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: TEFGV9591E0

Příkon 2600 W, tlak páry 8 bar, parní ráz 600 g/min, nepřetržitá pára až 180 g/min, žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean.

469.00 €

Ušetríte: 21 % = 100.00 €

Naša cena s DPH:

369.00

Na splátky od: 11 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Tefal ProExpress Ultimate GV9591E0


Žehlenie už vám nebude brať veľa drahocenného času ani vás stáť veľa síl. Tefal totiž ponúka parný generátor GV9591E0, ktorý umožní žehliť účinne a zároveň šetrne. Jeho hlavnými prednosťami sú jednoduché ovládanie a praktické parné funkcie, ktoré žehlenie výrazne uľahčujú. Maximálny príkon s hodnotou 2 600 W zaistí rýchle ohriatie a možnosť naparovať s tlakom až 8 barov. Ak vám nestačí parný výstup 180 gramov za minútu, môžete využiť aj parný ráz, ktorý sa môže pochváliť silou až 600 gramov pary za minútu. Samozrejmosťou je aj možnosť vertikálneho naparovania pre možnosť žehlenia oblečenia napríklad na ramienku. Vďaka ergonomickej rukoväti a transparentnému ovládaniu bude obsluha veľmi jednoduchá.Žehlenie už nemôže byť jednoduchšie!

Profesionálne výsledky


Už pri prvom použití tohto modelu vás zaujme výnimočná účinnosť žehlenia. Vďaka kombinácii vysokého výkonu a ďalších prvotriednych parametrov vám žehlenie nezaberie príliš veľa času, ktorý tak môžete venovať ďaleko zábavnejším veciam.


 


Ušetrí čas


Vďaka tomu, že vysokotlaková para preniká účinne do látky, je žehlenie výrazne rýchlejšie.


 


Na nepoddajné oblečenie


Ak sa vám dostane do ruky oblečenie z veľmi nepoddajného materiálu, máte vždy k dispozícii parný ráz, ktorý si so všetkým poradí. Ráz so silou neuveriteľných 600 gramov uvoľnenej pary za minútu dokáže zázraky, a pokrčené oblečenie sa počas krátkej chvíle premení na úhľadnú kôpku vyžehlenej bielizne.


 


 


Solídny výstup pary


Hlavnou zbraňou tohto modelu parného generátora je plynulý výstup pary, ktorý bielizeň dostatočne zmäkčí, aby ste ju potom mohli jednoducho rozžehliť. Stály parný výstup predstavuje vysokých 180 gramov za minútu.


 


 


Protect System


Dvojitá ochrana pred vodným kameňom Protect System premieňa kvapky vody v páru, čím chráni bielizeň proti škvrnám. To zberač vodného kameňa uľahčí odstraňovanie usadenín a tiež výrazne predĺži životnosť spotrebiča.


 


 


Intuitívny ovládací panel


Vylepšený panel Direct Control je ergonomicky na rukoväti, takže všetko je možné nastaviť jediným stlačením tlačidla a ušetriť veľa času. K dispozícii má tiež štyri elektronické programy pre optimálnu kombináciu pary a teploty podľa látky.


 


 


Šetrný povrch


V neposlednom rade stojí za zmienku tiež žehliaci povrch Durilium Airglie Autoclean. Ten je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je vysoko šetrný aj k tým najchúlostivejším tkaninám.


 


 


Objemná odnímateľná nádoba


Pre využitie pary je prirodzene potrebná tiež voda. Tú stačí jednoducho naliať do vodnej nádržky parného generátora. Nádoba disponuje objemom 1,9 litrov, a tak ju nebudete musieť príliš často dopĺňať.


 


 


Ochranný kryt


Ochranný kryt je výhodou pri prenášaní aj skladovaní, ktoré je v tom prípade bezpečnejšie.


 


 


 
 


Dezinfikuje vaše odevy


Žehlička spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže vyžehlí a osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov.

 


Opravitelnosť po dobu 10 rokov


 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.


Vysokotlaký parní generátor s novou technologií vysokotlakého bojleru, která poskytuje profesionální účinnost

  • Tento parní generátor, který díky vysokotlaké páře šetří až polovinu času, nabízí intenzivní parní ráz až 600 g/min na nepoddajné záhyby a silné látky
  • Nepřetržitá pára až 180 g/min umožňuje vysoce efektivní žehlení s dokonalými výsledky
  • Exkluzivní systém dvojí ochrany před vodním kamenem pro práci zcela bez obav – Protect System, který přeměňuje kapky vody v páru a chrání tak prádlo proti skvrnám, a patentovaný sběrač vodního kamene, který zajišťuje dlouhodobý výkon parního generátoru
  • Žehlicí plocha Durilium AirGlide Autoclean zůstává stále čistá a poskytuje nejvyšší kluznost značky Tefal – o 33 % vyšší než ostatní žehlicí plochy* (* Externí testy povrchů, 2016)
  • Nová tenká žehlicí plocha umožňuje snadnou manipulaci a pohodlnější žehlení
  • Vysoce intuitivní ovládací panel, nyní prakticky umístěný na rukojeti, se 4 nastaveními ideální kombinace páry a teploty dle typu látky
  • Lock system pro snadné přenášení a bezpečné skladování
  • Inovativní systém uložení parní hadice pro větší pohodlí a nenáročnou manipulaci
  • Vyrobeno ve Francii

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky systémová žehlička
Príkon 2600 W
Objem nádržky (na vodu) 1900 ml
Výkon
600 g/min
180 g/min
Pracovný tlak generátora 8 bar
Funkcia
Áno
Áno
Nie
Áno
Áno
Odnímateľná nádrž na vodu Áno
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 1.7 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 27.4 cm
Výška výrobku 43.7 cm
Hĺbka výrobku 33.4 cm
Hmotnosť výrobku 5.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 28.4 cm
Výška balenia 44.7 cm
Hĺbka balenia 34.4 cm
Váha balenia 5.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu