Žehliaci systém Tefal PRO EXPRESS ULTIMATE GV9581E0 (454178) zlatá

Výrobca: Tefal , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: TEFGV9581E0

Parní generátor, maximální příkon 2 600 W, parní výstup 180 g/min, parní ráz 600 g/min, tlak 8 barů, objem nádržky 1,9 litrů, žehlicí plocha Durilium Airglie Autoclean.

Zistiť dostupnosť

Tefal GV9581E0, zlatá


Pre ľahké žehlenie, ktoré vám nezaberie príliš času, vám Tefal predstavuje parný generátor GV9581E0. Tento prístroj vám umožní žehliť účinne a zároveň šetrne. Hlavnými prednosťami generátora sú jednoduché ovládanie a praktické parné funkcie, ktoré žehlenie výrazne uľahčujú.


Výkonný, účinný a šetrný


Maximálny príkon s hodnotou 2 600 W zaistí rýchle zohriatie a možnosť naparovať s tlakom až 8 barov. Ak vám nestačí parný výstup 180 gramov za minútu, môžete využiť aj parný ráz, ktorý sa môže pochváliť silou až 600 gramov pary za minútu. Samozrejmosťou je aj možnosť vertikálneho naparovania pre možnosť žehlenia oblečenia napríklad na ramienku. Vďaka ergonomickej rukoväti a transparentnému ovládaniu bude obsluha veľmi jednoduchá.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Žehlička s parným generátorom Tefal
  • Parný výstup 180 g/min.parný ráz až 600 g/min.
  • Vertikálne naparovanie na žehlenie na vešiaku
  • Nádržka na vodu s objemom 1,9 l
  • Žehliaci povrch Durilium Airglie Autoclean maximálne šetrný ku všetkým tkaninám

 


Pre jednoduchšie žehlenie ako kedykoľvek predtým!

 


Garancia opraviteľnosti 15 rokov


Značka Tefal sa zaviazala poskytovať technické náhradné diely pre takmer všetky svoje spotrebiče až 15 rokov od nákupu. K dispozícii je viac ako 6 200 autorizovaných profesionálnych servisov po celom svete.

 


Výnimočná účinnosť


Už pri prvom použití tohto modelu vás zaujme výnimočná účinnosť žehlenia. Vďaka kombinácii vysokého výkonu a ďalších prvotriednych parametrov vám žehlenie nezaberie príliš veľa času, ktorý tak môžete venovať ďaleko zábavnejším veciam.

 


 Solídny výstup pary


Hlavnou zbraňou tohto modelu parného generátora je plynulý výstup pary, ktorý bielizeň dostatočne zmäkčí, aby ste ho potom mohli jednoducho rozžehlit. Stály parný výstup predstavuje vysokých 180 gramov za minútu. Ak sa vám dostane do ruky oblečenie z veľmi nepoddajného materiálu, máte vždy k dispozícii parný ráz, ktorý si so všetkým poradí. Ráz so silou neuveriteľných 600 gramov uvoľnenej pary za minútu dokáže zázraky a pokrčené oblečenie sa počas krátkej chvíle premení na úhľadnú kôpku vyžehleného oblečenia.

  


 Objemná nádoba a Protect system


Pre využitie pary je prirodzene potrebná tiež voda. Tú stačí jednoducho naliať do vodnej nádržky parného generátora. Nádoba disponuje objemom 1,9 litrov, a tak ju nebudete musieť príliš často dopĺňať. Protect systém navyše chráni pred tvorbou vodného kameňa, unikajúcu vodu a kvapky totiž mení na paru.

  


Jednoduché ovládanie


Obsluhu prístroja vám tiež významne uľahčí transparentný ovládací panel, ktorý je umiestnený priamo na žehličke – máte ho teda vždy po ruke. Môžete podľa potreby meniť parný výstup, a tým teplotu nahrievania.


 


  


 Šetrný povrch


V neposlednom rade stojí za zmienku tiež žehliaci povrch Durilium Airglie Autoclean. Ten je vyrobený z kvalitného materiálu, ktorý je vysoko šetrný aj k tým najchúlostivejším tkaninám.


 


  


 


Bezpečné a jednoduché prenášanie


Na bezpečný a pohodlný prenos je parný generátor vybavený lock systémom.


 


  


Vertikálne žehlenie


Súčasťou balernia je aj praktický nerezový háčik na dvere na zavesenie vešiaka s oblečením.


 


 
 


Dezinfikuje vaše odevy


Žehlička spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže vyžehlí a osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov. 

Parní generátor

  • maximální příkon 2 600 W • parní výstup 180 g/min • parní ráz 600 g/min • tlak 8 barů • objem nádržky 1,9 litrů • žehlicí plocha Durilium Airglie Autoclean • vertikální napařování • ergonomická rukojeť • ochrana proti odkapávání

Tefal GV9581E0, zlatá
Pro snadné žehlení, které vám nezabere příliš času, vám Tefal představuje parní generátor GV9581E0. Tento přístroj vám umožní žehlit účinně, a zároveň šetrně. Hlavními přednostmi generátoru jsou jednoduché ovládání a praktické parní funkce, které žehlení výrazně usnadňují.

Výkonný, účinný a šetrný
Maximální příkon o hodnotě 2 600 W zajistí rychlé ohřátí a možnost napařovat s tlakem až 8 barů. Pokud vám nestačí parní výstup 180 gramů za minutu, můžete využít i parní ráz, který se může pochlubit silou až 600 gramů páry za minutu. Samozřejmostí je i možnost vertikálního napařování pro možnost žehlení oblečení například na ramínku. Díky ergonomické rukojeti a transparentnímu ovládání bude obsluha velmi jednoduchá.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 454178
Všeobecné informácie
Typ žehličky systémová
Príkon 2600 W
Žehliaca plocha keramický
Objem nádržky (na vodu) 1900 ml
Výkon
600 g/min.
180 g/min.
Pracovný tlak generátora 8 bar
Funkcia
Áno
Áno
Nie
Nie
Áno
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 43.7 cm
Výška výrobku 27.4 cm
Hĺbka výrobku 33.4 cm
Hmotnosť výrobku 5.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 18.7 cm
Výška balenia 28.4 cm
Hĺbka balenia 34.4 cm
Váha balenia 5.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu