Žehliaci systém Tefal Express Anticalc SV8011E0 biely

13% zľava
13%
Výrobca: Tefal , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: TEFSV8011E0

Značka kvality dTest: Nie
Dĺžka kábla: 1.6 m
Značky: Tefal
Žehliaca plocha: keramický
Príkon: 2800 W
Typ žehličky: systémová žehlička
Objem nádržky (na vodu): 1800 ml
Systém proti odkvapkávaniu: Nie

178.00 €

Ušetríte: 13 % = 24.00 €

Naša cena s DPH:

154.00

Na splátky od: 5 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Tefal Express Anticalc SV8011E0Tefal Express Anticalc SV8011E0


Mimoriadne rýchle a pohodlné žehlenie so skvelými výsledkami? So žehličkou s parným generátorom Tefal Express Anticalc SV8011E0 je to samozrejmosť. Vďaka pare o sile 120 g/min a kvalitnému čerpadlu s tlakom až 6,2 barov bude o vaše oblečenie dokonale postarané. Na tie najodolnejšie záhyby potom využijete intenzívny parný ráz 410 g/min. Aj plný kôš bielizne tak budete mať vyžehlený v rekordne krátkom čase a bez námahy. Bonusom je tiež nadčasový dizajn v červeno-bielom prevedení. Žehlička vás teda poteší nielen svojím úctyhodným výkonom, ale aj na pohľad.


Špičková výbava pre dokonalé výsledky


Model Tefal Express Anticalc SV8030E0 disponuje kvalitnou žehliacou plochou Durilium AirGlide. Tá sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti poškriabaniu, ale vyniká aj svojou výnimočnou klznosťou po všetkých druhoch látok. Zárukou ľahkej manipulácie je tiež pohodlná rukoväť, ktoré svojím tvarom perfektne padne do ruky. Ak žehličku plánujete prenášať, potom iste oceníte praktický systém zamykania, ktorý sa postará o vašu bezpečnosť. Medzi bezpečnostnými prvkami nechýba ani automatické vypnutie.S parným generátorom Tefal Express Anticalc SV8030E0 vám žehlenie zaberie oveľa menej času ako predtým!

Tefal Express Anticalc SV8011E0


 


Zberač vodného kameňa


Medzi najväčšieho nepriateľa žehličiek patrí vodný kameň, ktorý negatívne ovplyvňuje ich celkový výkon. Model Tefal Express Anticalc je však vybavený odnímateľným zberačom vodného kameňa, ktorý spoľahlivo zachytí všetky nečistoty, ktoré potom už veľmi ľahko odstránite. Tak je zaistená stále optimálna výkonnosť pary.


 


Tefal Express Anticalc SV8030E0


 


   


Vyberateľná nádržka na vodu


Parný generátor disponuje integrovanou nádobkou na vodu, ktorú možno v prípade potreby ľahko odňať aj počas žehlenia. Naplníte ju až 1,8 litrov vody – a to je dostatočné množstvo pre vyžehlenie mnohých kusov bielizne.


 


Tefal Express Anticalc SV8030E0


 


 


Vertikálne naparovanie


Ponáhľate sa a práve ste zistili, že váš oblek na niektorých miestach nie je úplne hladký? Práve pre takéto prípady využijete špeciálnu funkciu extra rýchleho vertikálneho naparovania. Len za 30 sekúnd je spotrebič rozohriaty a vy môžete dať zbohom všetkým nepekným záhybom a pokrčeniam.


 


Tefal Express Anticalc SV8030E0


 


 


Bez zložitého nastavovania


Vďaka šikovnému No Setting si nemusíte lámať hlavu so zložitým nastavovaním spotrebiča. S jedinou ideálnou kombináciou teploty a pary sa bezpečne postaráte o všetky druhy tkanín, a to úplne bez rizika spálenia.


 
 


Dezinfikuje vaše odevy


Žehlička spolieha na intenzívnu silu pary, takže vaše odevy nielenže vyžehlí a osvieži, ale tiež vydezinfikuje a zbaví ich až 99,9 % vírusov, baktérií a zárodkov.

 


Opravitelnosť po dobu 10 rokov


 Spoločnosť Tefal sa zapojila do boja proti znečisťovaniu životného prostredia a proti produkcii zbytočného odpadu. Zaviazala sa, že bude schopná opraviť väčšinu svojich produktov po dobu 10 rokov.


Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky systémová žehlička
Príkon 2800 W
Žehliaca plocha keramický
Objem nádržky (na vodu) 1800 ml
Výkon
400 g/min
120 g/min
Pracovný tlak generátora 6.1 bar
Funkcia
Nie
Áno
Nie
Áno
Funkcia kropenia Nie
Áno
Odnímateľná nádrž na vodu Áno
Ďalšie parametre
Dĺžka kábla 1.6 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 27.5 cm
Výška výrobku 39.0 cm
Hĺbka výrobku 30.0 cm
Hmotnosť výrobku 4.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 28.5 cm
Výška balenia 40.0 cm
Hĺbka balenia 31.0 cm
Váha balenia 4.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu