Žehliaci systém Laurastar S system strieborný/béžový

Výrobca: Laurastar , Kategória: Žehličky
Kód tovaru: LAU0000303756

Značka kvality dTest: Nie
Ochranný kryt: Áno
Dĺžka kábla: 2 m
Značky: Laurastar
Žehliaca plocha: hliníková
Príkon: 2200 W
Typ žehličky: systémová
Objem nádržky (na vodu): 1200 ml

Zistiť dostupnosť

Laurastar S system, strieborná/béžová


Aj žehlenie, ako jednu z najmenej obľúbených domácich činností, si môžete výrazne uľahčiť a zároveň zaistiť maximálnu starostlivosť o vaše odevy. Riešenie prináša švajčiarska značka Laurastar a jej vyspelé systémy, ktoré dosahujú najlepšie možné výsledky predovšetkým zásluhou profesionálnej žehličky a aktívneho žehliaceho stola. Toto spojenie nielenže zabráni vznikom záhybov na oblečení, ale aj odstráni až 99,99 % všetkých baktérií, aby bolo vaše oblečenie hygienicky čisté!


Verzia S má aj kolieska pre ešte ľahšiu manipuláciu a tiež filter proti vodnému kameňu (potrebná náplň súčasťou balenia), vďaka ktorému je možné pre žehlenie využívať bežnú kohútikovú vodu, ktorú nalejete do vyberateľnej nádoby s držiakom s objemom 1,2 l. Vďaka tomu môžete vodu dopĺňať aj počas práce a zabezpečiť tým nepretržité žehlenie. K dispozícii má ale okrem toho aj funkciu automatického vypnutia.


Ponúka možnosť nastavenia výšky žehliaceho stola v rozmedzí 82 až 102 cm a rozhodne sa nemusíte obávať toho, že by systém zabral príliš veľa miesta – v zloženom stave je jeho veľkosť len 137 × 42 × 20 cm.


Dodávané príslušenstvo:


  • filter proti vodnému kameňu a potrebná náplň
  • ochranný poťah
  • ochrana žehliacej plochy
  • držiak na kábel
  • vypúšťací zásobník
  • nádrž na vodu

Švajčiarska precíznosť spojená so špičkovými technológiami pre starostlivosť o vaše oblečenie.


 


 


Žehlenie dotiahnuté k dokonalosti


Švajčiarska značka Laurastar je priekopníkom a svetovým lídrom v oblasti profesionálnych žehliacich systémov pre domáce použitie. Je to najmä vďaka tomu, že all-in-one systémy značky sú zložené z exkluzívnej aktívnej dosky a profesionálnej žehličky.


  


Hygienická para, ktorá zlikviduje až 99,99 % baktérií


Jedinečná sila pary, na ktorú Laurastar spolieha, čistí tkaniny do hĺbky, a tým dokáže odstrániť až 99,99 % baktérií a zároveň zabraňuje ich množeniu. Zásluhou vysokej teploty a skvelej schopnosti sa tak systému darí preniknúť priamo do tkaniny, kde účinne zničí roztoče, baktérie aj ďalších záškodníkov, ktorí odolávajú bežnému praniu pri 40 °C.


  


Profesionálna žehlička


Žehlička podáva profesionálne výkony vďaka unikátnej žehliacej ploche. Dokáže rozptýliť mimoriadne jemnú, ale pritom silnú paru, ktorá sa skvele prispôsobí všetkým typom látok. Umožňuje aj vertikálne naparovanie (napríklad pre žehlenie šiat) a jej špeciálny tvar minimalizuje tvorbu záhybov.


 Aktívny žehliaci stôl


Žehliaci stôl Laurastar je vybavený 2rýchlostným ventilátorom, práve ktorý sa postará o to, aby sa na oblečení nevytvárali nežiaduce záhyby. A nielen to, žehlenie výrazne uľahčí vákuový systém, ktorý napomáha držať odevy lepšie na doske pre jednoduchšie a rýchlejšie vyžehlenie.

Záruka 24 mesiacov
Všeobecné informácie
Typ žehličky systémová
Príkon 2200 W
Žehliaca plocha hliníková
Objem nádržky (na vodu) 1200 ml
Výkon
Pracovný tlak generátora 3.5 bar
Funkcia
Áno
Áno
Áno
Áno
Funkcia kropenia Nie
Áno
Áno
Odnímateľná nádrž na vodu Áno
Ďalšie parametre
Ochranný kryt Áno
Dĺžka kábla 2 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 42.0 cm
Výška výrobku 137.0 cm
Hĺbka výrobku 20.0 cm
Hmotnosť výrobku 19.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 45.0 cm
Výška balenia 147.0 cm
Hĺbka balenia 23.0 cm
Váha balenia 21.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu