Žehliaca kefa Rowenta Instant Straight For Elite CF5712F0 čierny

Výrobca: Rowenta , Kategória: Žehlicí kartáče
Kód tovaru: ROWCF5712F0

Všetko o produkte

žehlička na vlasy • keramický povrch • teplota až 210 °C • maximálny príkon 240 W • hmotnosť 0,42 kg • rozmery 11 × 5 × 29,2 cm (š × v × h)

Žehlička na...

Zistiť dostupnosť

Všetko o produkte

žehlička na vlasy • keramický povrch • teplota až 210 °C • maximálny príkon 240 W • hmotnosť 0,42 kg • rozmery 11 × 5 × 29,2 cm (š × v × h)

Žehlička na vlasy Rowenta CF5712 Straightening Brush Instant Straight, černá

Poznáme tajomstvo perfektného vyžehlenia všetkých typov vlasov! S kefou Rowenta sa aj výrazne kučeravé kadere narovnajú behom chvíľky.

Šetrnosť nadovšetko

Pri narovnávaní hrivy klasickou plochou žehličky dochádza k niekoľkým problémom. Zásadným je zamotanie vlasov a ich následné pripálenie, ktoré ich výrazne poškodzuje. Nechcete už svojim lokniam dávať zabrať? Potom vás nadchne kefa Rowenta, ktorá je k nim nadmieru šetrná. A v čom že tkvie to kúzlo? Predstavte si, že vlasy pred spaním kefujete a zároveň ich v tom istom kroku aj vysúšate. Fikcia? Nie, žehlička na vlasy Rowenta!

Rýchlo a efektívne

Práca so žehličkou je naozaj jednoduchá. Stačí ju zapojiť do zásuvky, počkať než sa nahreje a potom pár minút lokne prečesávať. Pohyby opakujte tak dlho, kým nebudú vlasy rovné podľa vašich predstáv. Elegantný čierny dizajn dopĺňa pravú dievčenskú farbu, výrazne ružovú, ktorá má tú moc rozveseliť aj ten najnudnejší deň.

Ionový generátor

Hydratuje vlasy, vyhladzuje ich povrch, takže sa nezakladá a nerozstrekuje, vlasy sú lesklé, hladké a statické vďaka iontom.

Bez prekážok

Väčšina výrobkov, ktoré je potrebné zapojiť do elektriny, má jednu nevýhodu – napájací kábel, ktorý sa neustále pletie pod ruky. Značka Rowenta postupne vychytáva všetky možné nedostatky a tentoraz prišiel na rad aj tento malý problém. Napájací kábel je otočný o 360°, pri práci kopíruje pohyby vašich rúk a vy o nej tým pádom ani neviete.

Žiarivá hriva

Uvedomujete si, že len zdravé vlasy môžu byť krásne, a preto vyhľadávate výrobky z kvalitných materiálov? Žehlička Rowenta má keramický povrch, ktorý má na pokožku hlavy a samotné lokne priaznivý vplyv. Výsledkom sú lesknúce sa poddajné kadere, ktoré vás nadchnú.

Vlasy pod kontrolou

Niektoré typy vlasov si doslova robia čo chcú. Ich vzdorovitosť dokáže skrotiť až vyššia teplota, ktorá im nedá šancu odporovať. Ak patríte do tejto skupiny aj vy, poteší vás možnosť dosiahnuť so žehličkou teplotu až 210 °C. Vďaka použitým materiálom a samotnému prevedeniu žehličky sa súčasne nemusíte báť akéhokoľvek poškodenia hrivy.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 11.0 cm
Výška výrobku 5.0 cm
Hĺbka výrobku 29.2 cm
Hmotnosť výrobku 0.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 6.5 cm
Výška balenia 12.0 cm
Hĺbka balenia 30.1 cm
Váha balenia 0.6 kg
Více informací Méně informací