Zastrihávač vlasov Panasonic ER-GC51-K503 (451718)

Výrobca: Panasonic , Kategória: Zastrihávače vlasov a fúzov
Kód tovaru: PANERGC51K503

Omyvatelné tělo, 19 precizních nastavení délky, ocelový břit.

Zistiť dostupnosť

zastrihávač fúzov a vlasov • 1 nadstavec • nastaviteľná dĺžka od 1 do 10 mm • otočný nastavovač v 19 krokoch po 0,5 mm • oceľové nože so 45° hranami • bezdrôtová prevádzka • umývateľný • LED kontrolka nabíjania

Panasonic ER-GC51-K503
Ušetrite miesto na poličke v skrinke a kúpte si miesto dvoch zariadení iba jeden multifunkčný prístroj, ktorý vám pomôže k pravidelnej starostlivosti o vlasy aj fúzy. Spoločnosť Panasonic vytvorila zastrihávač s nastaviteľnou dĺžkou strihu, s ktorým si vykúzlite účes aj upravíte fúzy, kotlety či briadku tak, ako ste o tom vždy snívali, avšak u kaderníka sa to nikdy nepodarilo zrealizovať. Okrem samotného tela prístroja v balení nájdete jeden nadstavec s nastaviteľnou dĺžkou strihu od 1 do 10 mm. Pre extra presné výsledky sa dĺžka navyšuje po 0,5 mm.
Bezdrôtová prevádzka
Zastrihávač je vybavený vysoko kvalitnými odolnými oceľovými nožmi so 45° hranami. Ich skosením strojček dokáže skvele kopírovať krivky vašej tváre, aby ste všetky fúzy oholili jednoduchým jediným ťahom. Na pohodlné použitie prispieva bezdrôtová prevádzka, preto nemusíte stáť v blízkosti elektrickej zásuvky. Po skončení používania strojček opláchnite pod prúdom vody. V čase, keď ho nabíjate, vás LED indikátor informuje o stave napájania.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 451718
Ďalšie parametre
Typ zastrihávača zastřihávač vlasov, zastrihávač fúzov
Umývateľný umývateľný
Počet nadstavcov v balení 1
Zdroj energie akumulátorový
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 5.1 cm
Výška výrobku 17.3 cm
Hĺbka výrobku 4.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 20.9 cm
Výška balenia 7.0 cm
Hĺbka balenia 25.0 cm
Váha balenia 0.7 kg
Více informací Méně informací