Zastrihávač telový Philips Series 3000 BG3010/15 modrý

Výrobca: Philips , Kategória: Telové zastrihávače
Kód tovaru: PHIBG301015

Počet nadstavcov v balení: 1
Zdroj energie: akumulátorový (Ni-Mh)
Umývateľný: vodeodolný
Typ zastrihávača: tělový zastřihovač
Doba prevádzky: 50 min
Dĺžka nabíjania: 8 hod.
Zastrihovanie bez nadstavca: Áno
Značky: Philips

Zistiť dostupnosť

Philips BG3010/15


Univerzálny holiaci strojček vám poslúži pri holení chĺpkov po celom tele. Možno ho využiť na tvár, v podpazuší, na nohách i na chrbte. Nech už holíte akúkoľvek partiu svojho tela, máte istotu, že pokožka zostane hebká a nedôjde k jej podráždeniu. Postará sa o to hlavica s patentovanými zaoblenými špičkami a hypoalergénnou planžetou. Môžete sa holiť dohladka alebo zastrihávať na dĺžku 3 mm využitím nasadzovacieho hrebeňa, ktorý je súčasťou balenia.


Suché i mokré holenie


Zariadenie funguje úplne bezdrôtovo. Po ôsmich hodinách ho nabijete z 0 na 100 % a zaistíte si jeho výdrž a neobmedzený chod až 50 minút. Ergonomická rukoväť vám presne padne do dlane a umožní strojček bezpečne používať nielen nasucho, ale aj vo vani. Prístroj je vodoodolný, vhodný na suché i mokré holenie. Po skončení použitia ho jednoducho opláchnite pod prúdom vody, aby bol čistý a pripravený na ďalšie použitie. 


Holiaci strojček využijete vďaka jeho univerzálnosti k holeniu chĺpkov od hlavy až po päty!

 


Pre všetky časti tela


Zariadenie je úplne univerzálne, môžete ho použiť k holeniu od hlavy až k päte. Strojček je šetrný k pokožke, ktorú nedráždi a zanecháva ju hladkú a jemnú. Dokáže si poradiť s chĺpkami rôznych dĺžok pre tie najlepšie výsledky.Zaoblené špičky


Hlavica strojčeka disponuje patentovanými zaoblenými špičkami. V kombinácii s hypoalergénnou planžetou zaisťuje dôkladné oholenie s maximálnou ochranou kože. Preto je strojček vhodný na použitie aj u užívateľov s citlivou pokožkou.


 Hrebeň na zastrihávanie


Zastrihnite si vlasy na dĺžku 3 mm za pomoci nadstavcového hrebeňa. Jednoducho ho nacvaknete na strojček a môžete ihneď začať. Nadstavec sa odporúča používať aj pri holení hustých a dlhších chĺpkov, aby ste ich najprv skrátili a potom bez nadstavca oholili dohladka.


 Bezdrôtová prevádzka


Na jedno nabitie zvládne strojček pracovať až 50 minút. Nepotrebujete k tomu žiadne káble ani prítomnosť elektrickej zásuvky. S tak dlhou dobou prevádzky ho nemusíte nabíjať po každom použití a môžete si dať na čas, aby ste si napr. fúzy vytvarovali do najmenšieho detailu k vašej úplnej spokojnosti.


 Vodoodolný


Vyberte si, či máte radšej holenie nasucho, alebo si strojček vezmete so sebou do vane či do sprchy. Prístroj je 100% vodeodolný, nehrozí strata funkčnosti ani pri ponorení do vody. Po skončení používania ho jednoducho opláchnite prúdom vody, aby ste z neho odstránili zvyšky chĺpkov.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ zastrihávača tělový zastřihovač
Umývateľný vodeodolný
Počet nadstavcov v balení 1
Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh)
Doba prevádzky 50 min
Dĺžka nabíjania 8 hod.
Zastrihovanie bez nadstavca Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 11.2 cm
Výška výrobku 17.8 cm
Hĺbka výrobku 5.4 cm
Hmotnosť výrobku 0.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 7.5 cm
Výška balenia 14.0 cm
Hĺbka balenia 22.5 cm
Váha balenia 0.4 kg
Více informací Méně informací