Zastrihávač chĺpkov Valera Trimmy 624.01 čierny/strieborný

Výrobca: Valera , Kategória: Zastrihávače chĺpkov
Kód tovaru: VAL000092326

Štýlový zastrihovač chĺpkov uší a nosa švajčiarskej značky Valera s bohatým príslušenstvom.

Naša cena s DPH:

12.90

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Valera 624.01 Trimmy


K dokonalému vzhľadu patrí aj odstránenie chlpov z noso alebo uší. S nôžkami by ste si skoro ublížili, vytrhávanie môže zapríčiniť vznik jazvičiek a zapálenie. Najlepším spôsobom, ako o svoj vzhľad starať je preto špeciálny zastrihávač chlpov, ako je Valera 624.01 Trimmy.


Strojček využíva nerezovú strihaciu lištu, ktorá je pre väčšiu bezpečnosť zahnutá. Zastrihovač je umývateľný vo vode a keďže je napájaný batériou veľkosti AA, je idálny tiež na cesty. Dajte zbohom chlpom v nose a ušiach. S týmto pomocníkom to ide jendoducho, rýchlo a hlavne bezpečne. Nôžky môžete zahodiť...

Od roku 1955 sa švajčiarska spoločnosť Ligo Electric S.A. špecializuje na výrobu spotrebičov vlasovej techniky značky Valera. Základnými hodnotami, na ktoré Valera pri vývoji a výrobe spotrebičov veľmi dbá, sú predovšetkým zdravie a vzhľad vlasov. Svoje znalosti získava zo spolupráce so svetovými vlasovými stylistami, odborníkmi z univerzitných kliník, od výrobcov vlasovej kozmetiky a v neposlednej rade načúva potrebám konečných spotrebiteľov.
Výsledkom je kvalita, precíznosť a spoľahlivosť výrobkov. Valera je značkou profesionálnych kaderníkov. Stále častejšie sa s ňou stretávame aj v hoteloch po celom svete. Značku Valera si pre vybavenie hotelových kúpeľní vybral napríklad aj hotel Burj Al Arab v Dubaji, či Palace Hotel v Gstaadu.
Valera - produkty, ktoré odpovedajú kvalite skutočne špičkového výrobcu. Valera profesionálne sušiče, kulmy, žehličky a zastrihovače sú určené pre náročných zákazníkov.

Valera Trimmy

Zatrihovač chĺpkov - uši a nos. Strihacia lišta z nerezovej ocele, zahnutá strihacia lišta pre väčšiu bezpečnosť, umývateľný, napájanie batérie "AA" 1, 5 Vdc (nie sú súčasťou balenia)

Vlastnosti

  • Umývateľný: je možné ľahko opláchnuť

Technické parametre

  • napájanie batérie "AA" 1, 5 Vdc

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ zastrihávača zastihávač chĺpkov
Materiál strihacích nožov oceľ
Umývateľný umývateľný
Samoostriace nože Nie
Počet nadstavcov v balení 1
Zdroj energie batériový
Typ batérií AA
Počet batérií 1
Cestovné puzdro Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 13.5 cm
Výška výrobku 3.0 cm
Hĺbka výrobku 3.0 cm
Hmotnosť výrobku 0.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.0 cm
Výška balenia 22.0 cm
Hĺbka balenia 6.5 cm
Váha balenia 0.1 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu