Využite 45-dňovú záruku vrátenia peňazí na vybrané výrobky Bissell


Stavte na istotu čistej domácnosti s bezdrôtovými vysávačmi značky Bissell, vďaka ktorým zvládnete upratovanie na jednotku. Tyčový a zároveň bezvreckový vysávač Bissell CrossWave Cordless Max 2765Noddelenými nádobami na čistú a špinavú vodu zvládne akékoľvek suché aj mokré čistenie. Celkom oslobodzujúci pocit od všetkých káblov zažijete s viacúčelovým vysávačom Bissell CrossWave Cordless 2582N, ktorý je natoľko multifunkčný, že zvláda v jednom kroku vysávať, umývať a sušiť.

Perfektné riešenie máme aj pre majiteľov domácich miláčikov! Vďaka skvelej technológii LED profilu podlahovej hubice tyčového vysávača Bissell 2602D ICON PET a Bissell ICON 25V 2602N vám na podlahe neunikne ani jeden chlp od vašich štvornohých kamošov. Bezvreckové vysávače Bissell sa stanú ľahkými pomocníkmi aj na náročnejšie upratovanie, napríklad veľmi znečisteného koberca. Jednoducho si stačí vybrať vysávač Bissell HydroWave 2571N, ktorý dokonale zvláda hĺbkové čistenie kobercov. Zbavíte sa nielen nečistôt, ale aj baktérií a alergénov. Šetrite čas aj námahu zakúpením vybraných výrobkov značky Bissell a získate aj 45-dňovú záruku na vrátenie peňazí!

Nie ste si istý, či ste si vybrali správneho Bissell pomocníka? Máme pre vás riešenie:

  1. Kúpte si vybrané výrobky značky Bissell v čase konania akcie.
  2. V prípade nespokojnosti s výrobkom si stiahnite formulár na https://www.bissell.cz/zaruka-vratenia-penazi-1.html a využite 45-dňovú záruku na vrátenie peňazí bez udania dôvodu.
  3. Pošlite vyplnený formulár spolu s výrobkom Bissell a účtenkou na uvedenú adresu.
  4. Adresa pre zaslanie v SR: Idea Element s.r.o, Trnavská 86, 04011 Košice

Akcia platí od 15. 3. do 30. 4. 2021 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: