Zbavte sa chĺpkov s Philips IPL Lumea a zárukou 90 dní na vrátenie peňazí

Dajte zbohom žiletkám a bolestivým epiláciám. Presvedčte sa vlastnej koži o výhodách epilácie s IPL epilátormi Philips, ku ktorým teraz navyše získate záruku vrátenia peňazí. Dokonale hladké nohy nemusíte mať iba v lete! Epilátory sa postarajú o to, aby na vašej koži nezostal jediný chĺpok, a to rýchlo a bezbolestne. Intenzívne svetlo prenikne až ku korienkom chĺpkov, ktoré postupne zoslabnú, vypadnú spomalí sa tak ďalší rast. Nemusíte sa báť, epilátory boli vyvíjané aj dermatológmi, celé ošetrenie je teda bezpečné. S káblom aj bez kábla, môžete sa zbaviť chĺpkov na nohách až po nežiadúce chĺpky na tvári. Jedno ošetrenie navyše môžete opakovať každý týždeň, pocit hladkosti si môžete užívať až 6 mesiacov.

Vyskúšajte ho na vlastnej koži! Kúpte si jeden z vybraných epilátorov Philips Lumea IPL práve teraz a získate záruku 90 dní na vrátenie peňazí.


Chcem získať záruku vrátenia peňazí!
1. Kúpte si jeden z vybraných IPL epilátorov Philips Lumea v čase konania akcie.
2. Zaregistrujte sa na stránkach www.philips.sk/myphilips najneskôr do 21 dní od nákupu.
3. Najneskôr do 90 dní odo dňa nákupu vyplňte žiadosť o vrátenie výrobku pomocou formulára na www.philips.sk/c-e/mbg. Iný spôsob vrátenia nie je možný.
4. Vrátiť môžete iba nepoškodený epilátor v pôvodnom obale so všetkými doplnkami a s kópiou dokladu o nákupe.
5. Viac informácií a kompletné pravidlá nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 31. 12. 2021 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: