Zametač podláh Ariete ART 2768 červený

Výrobca: Ariete , Kategória: Zametače, tepovače
Kód tovaru: ART2768

Na zvieracie chlpy: Nie
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.4 l
Čas prevádzky: 40 min.
Osvetlenie na hubici: Nie
Typ filtrácie: bezvreckový
Zdroj energie: akumulátorový (Ni-Mh)
Mokré čistenie: Nie
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1: Nie

Zistiť dostupnosť

Ariete 2768, červená


Či už máte doma tvrdé podlahy, alebo koberce, na ich upratovanie vám vystačí jediný prístroj. Spoločnosť Ariete vytvorila kompaktnú a ľahkú bezdrôtovú mechanickú metlu, ktorá si hravo poradí s prachom, vlasmi, chlpmi aj inými suchými nečistotami na všetkých typoch povrchov. Všetok neporiadok sa vďaka elektricky poháňanému rotačnému kefami dostáva do špeciálnej vyberateľnej nádobky, a tým nedochádza počas upratovania k žiadnemu nepríjemnému víreniu prachových častíc po miestnosti.


Bezdrôtová prevádzka


Užívajte si voľnosť pohybu a neobmedzujte sa žiadnymi prekážajúcimi káble. Bezdrôtová prevádzka vám výrazne zvyšuje flexibilitu a urýchľuje upratovanie, pretože nemusíte každú chvíľku prístroj vypínať a zapájať do inej zásuvky. Na jediné nabitie zvládne výkonná batéria prístroj poháňať až po dobu 40 minút, takže máte viac než dostatok času na upratanie celého bytu či domu.


Vyberateľná nádobka


Po skončení používania jednoducho vytiahnite misku s prachom s objemom 0,4 litra a vysypte ju do koša. Prístroj tak bude čistý a pripravený na ďalšie používanie, bez toho aby došlo k akémukoľvek znižovaniu jeho výkonu.


Praktická hlavica


S bezdrôtovou metlou sa ľahko dostanete aj do horšie dostupných oblastí. Tenká hlavica sa vojde aj pod nízky nábytok a jej šikovné otáčanie do strán vás nebude stáť žiadnu extra námahu, napriek tomu výsledky budú výborné.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie akumulátorový (Ni-Mh)
Nie
bezvreckový
40 min.
Nie
0.4 l
Nie
žiadny
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 22.0 cm
Výška výrobku 120.0 cm
Hĺbka výrobku 29.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.3 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 11.0 cm
Výška balenia 25.0 cm
Hĺbka balenia 32.0 cm
Váha balenia 1.7 kg
Více informací Méně informací