Záložný zdroj Cyber Power Systems Value PRO SERIE GreenPower UPS 1200VA/720W, IEC zásuvky (VP1200EILCD)

Výrobca: Cyber Power Systems , Kategória: Záložné zdroje
Kód tovaru: CPWVP1200EILCD

Značky: Cyber Power Systems
Výstupné napätie: 230 V
Vstupné napätie: 230 V
Výkon (VA): 1200 VA
Výkon (W): 720 W

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:

informujte ma o cene

Cyber Power Systems Value PRO SERIE GreenPower UPS 1 200 VA / 720 W, IEC zásuvky


Počas búrky nie je ojedinelé, že dôjde k výpadku elektrického prúdu. U mnohých zariadení vrátane počítačových systémov, nemocničných prístrojov či telekomunikačných doplnkov však náhly výpadok zdroja napájania môže spôsobiť poškodenie či stratu cenných dát. Chráňte svoj počítač a prácu, ktorú odvádzate. Zadovážte si záložný UPS systém, ktorý pomôže počítaču fungovať aj bez prísunu elektrickej energie. Spoločnosť Cyber Power vytvorila zdroj neprerušovaného napájania Value PRO, ktorý vám umožní rozrobenú prácu včas uložiť, aby ste o ňu neprišli.


Ochrana pred špičkou, prepätím a poruchami napájania


Vnútri záložného systému sa nachádza dobíjacia batéria, ktorá vydrží dodávať energiu pripojeným zariadeniam až po dobu 12 minút pri polovičnej záťaži alebo 4 minúty pri plnej záťaži. Jedná sa o príslušenstvo určené na použitie v domácnostiach či kanceláriách. Po pripojení ochráni počítače a ďalšiu elektroniku pred špičkami, prepätím či poruchami napájania. Prístroj zo série GreenPower vyniká nízkou spotrebou energie. Batérie sa nevybijú, pokiaľ dochádza k prísunu energie zo siete, a automaticky sa dobije do plna po tom, čo záložný systém pracuje.


LCD displej a akustická signalizácia


Na veži sa nachádza vstupný konektor IEC C14 a osem IEC zásuviek, z ktorých sú štyri zálohované a s prepäťovou ochranou a štyri iba s prepäťovou ochranou. Nechýba ani USB pripojovací port. Vďaka funkcii AVR, čiže automatickej regulácii napätia, dokáže UPS systém udržiavať bezpečnú úroveň napätia pre všetky pripojené zariadenia. Na prednej strane nájdete prehľadný LCD displej s aktuálnymi informáciami o stave napájania, batérie či záťaže. Kedykoľvek sa systém spustí, bude vás informovať akustickým signálom, aby ste vedeli, že je potrebné rozrobenú prácu uložiť a pripojené zariadenie čo najskôr vypnúť, aby nedošlo k poškodeniu či strate dát.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • Záložný systém výdrží až 12 minút
  • Technológia GreenPower UPS šetrí energiu
  • Zaistenie bezpečného pripojenia s AVR
  • Podpora vysokorýchlostného ethernetového pripojenia
  • Prehľadný informačný LCD displej 

Záruka 24 mesiacov
Partnumber VP1200EILCD
Parametre
Výkon (W) 720 W
Výkon (VA) 1200 VA
Vstupné napätie 230 V
Výstupné napätie 230 V
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 10.0 cm
Výška výrobku 28.1 cm
Hĺbka výrobku 35.5 cm
Hmotnosť výrobku 9.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 43.0 cm
Výška balenia 38.4 cm
Hĺbka balenia 16.5 cm
Váha balenia 10.7 kg
Více informací Méně informací