Zabezpečovacie kamera Carneo domácí Wi-Fi robot

Výrobca: Carneo , Kategória: IP kamery
Kód tovaru: CRNCYBERBOT

bezdrôtový Wi-Fi robot • funguje ako bezpečnostný systém aj hračka • HD kamera • 3Mpx fotoaparát • LED svetlo • senzory pohybu • nočné videnie • automatické nabíjanie • vstavaný mikrofón a reproduktor

Zistiť dostupnosť

Carneo Cyberbot Wi-Fi

Viete, čo sa deje u vás doma, keď tam nie ste? Alebo sa chcete pozrieť do vedľajšej miestnosti? Wi-Fi robot Carneo Cyberbot vám umožní monitorovať cez telefón alebo tablet, čo sa kde udeje - stačí nainštalovať bezplatnú aplikáciu CloudRover4, dostupnú pre Android aj iOS, a pripojiť sa cez Wi-Fi alebo mobilný internet.

Hračka aj strážca

Bola by škoda nebrať robota tiež ako hračku - môžete preskúmavať všetky miestnosti a každý kút svojho domu, alebo si napríklad zahrať na zneškodnenie výbušniny. Využitie diaľkovo ovládaného robota ale môže byť tiež rýdzo praktické.

Vďaka vstavanému mikrofónu a reproduktoru môže robot poslúžiť ako opatrovateľka pre deti alebo domácich miláčikov, ktoré nielen vidíte, ale s ktorými môžete na diaľku komunikovať.

Pokročilý bezpečnostný systém

Alarm a bezpečnostný zámok môže mať každý, ale robotický strážca poskytne omnoho lepšiu ochranu. Carneo Cyberbot Wi-Fi je vybavený senzormi pohybu a nočným videním - prípadného narušiteľa okamžite nahrá na video. HD kamerku (rozlíšenie 720p) a 3Mpx fotoaparát môžete natáčať o 110°, prípadne si prisvietiť LED svetlom.

Robot sa môže pohybovať po celom interiéri, ak má dostatočne dobrý signál Wi-Fi. Je tiež dosť šikovný na to, aby niekde neuvíznul kvôli nedostatku energie. Keď sa začne vybíjať, sám zájde do nabíjacej stanice.

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
vnútorné
Napájane Adaptér
Zorný uhol 110 °
Vstavaný mikrofón Áno
Áno
Nočné videnie Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 14.0 cm
Výška výrobku 16.0 cm
Hĺbka výrobku 16.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 40.0 cm
Výška balenia 14.0 cm
Hĺbka balenia 28.0 cm
Váha balenia 2.3 kg
Více informací Méně informací