Vysokotlakový čistič Scheppach HCE 1600

Výrobca: Scheppach , Kategória: Vysokotlakové čističe
Kód tovaru: SPEHCE1600

Čistič na dlažbu: Áno
Hadicový navijak: Nie
Samonasávanie: Áno
Kolieska: Nie
Prietok: 408 l/hod
Príkon: 1600 W
Maximálny tlak: 135 bar
Značky: Scheppach

Zistiť dostupnosť

Scheppach HCE 1600


Vysokotlakový čistič Scheppach HCE 1600 s prietokom až 408 l/hod vám poslúži ako výkonný pomocník a expert na zbavovanie sa rôznorodých nečistôt. Skvele sa hodí na upratovanie okolo rodinného domu, chaty, domácej dielne, garáže či firmy. Hravo sa totiž vysporiada s náročným umývaním auta, motocykla, štvorkolky, garážových brán, podlahy na verande, zámkovej dlažby a mnohých ďalších špinavých plôch, ktoré by ste za normálnych okolností manuálne umývali celé hodiny.


Oslnivý výkon


Táto vysoko praktická umývačka disponuje motorom s príkonom 1 600 W, takže sa môžete spoľahnúť na oslnivý výkon a maximálny tlak vody až 135 bar. Ovládanie čističa je naozaj jednoduché - stačí stlačiť spínač na tlakovej pištoli a potom bez akýchkoľvek namáhavých pohybov sledovať rýchlo miznúce nečistoty. Okrem samotného čističa v rámci balenia dostanete aj 5 m tlakovú hadicu, nádržku na saponát s kapacitou 0,56 l, čistič plôch, tlakovú pištoľ s tryskou a predlžovacím nadstavcom, turbo trysku, umývaciu kefu a rotačnú kefu. Tak neváhajte a kúpte si spoľahlivý prístroj, ktorý vám uľahčí náročnú prácu.
 


Kľúčové vlastnosti:


  • 2 veľké kolesá a hmotnosť 7 kg pre jednoduchú a pohodlnú prepravu
  • Príkon 1 600 W sa postará o nekompromisné čistenie špinavých plôch
  • Systém Auto stop pre bleskurýchle vypnutie motora
  • Samonasávacie čerpadlo zabezpečí získavanie stojatej vody z barelov, sudov či iných nádob
  • Špeciálne držiaky pre praktické prichytenie tlakovej pištole spolu s hadicou

Vďaka čerpadlu so samonasávacou funkciou môžete využiť nadbytočnú stojatú vodu a potešiť tak životné prostredie aj peňaženku.

 

Komfortná manipulácia


Vysokotlakový čistič Scheppach HCE 1600 sa pýši nízkou hmotnosťou 7,5 kg a 2 veľkými kolesami, vďaka čomu ho pohodlne preveziete na ľubovoľné miesto určenia. Vysoko komfortné je aj skladovanie - tlakovú pištoľ spolu s hadicou je totiž možné jednoducho pripevniť na špeciálne držiaky a ušetriť tak veľa priestoru v garáži či v pivnici.

 


Šetrite financie i životné prostredie


Prístroj je vybavený čerpadlom so samonasávacou funkciou, takže nie ste odkázaní len na vodu z bežného tlakového kohútika. Drahocennú tekutinu tak môžete čerpať napríklad z vedier, sudov či barelov s nahromadenou dažďovou vodou, čím uľavíte svojej peňaženke aj životnému prostrediu. Iste vás poteší aj systém Auto stop, ktorý vypne motor čističa ihneď potom, čo uvoľníte spínač na tlakovú pištoľ.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Maximálny tlak 135 bar
Príkon 1600 W
Prietok 408 l/hod
Kolieska Nie
Čistič na dlažbu Áno
Hadicový navijak Nie
Samonasávanie Áno
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 29.0 cm
Výška balenia 44.0 cm
Hĺbka balenia 42.0 cm
Váha balenia 6.0 kg
Více informací Méně informací