Vysavače Rowenta s dárkem

Naučte sa relaxovať, s robotickým vysávačom Rowenta RR9075WH X–Plorer Serie 130 Ai Animal & Allergy 4 v 1 získate viac voľného času.

Umelá inteligencia sa dokonalo prispôsobí vašim potrebám, či už máte doma chlpatého domáceho miláčika alebo vysypané suroviny v kuchyni. Vďaka funkcii 4 v 1 perfektne povysáva a vytrie podlahu, a to aj pod nízkym nábytkom. Vyskúšajte tyčový vysávač X-Force Flex 15.60 Animal Auto 3 v 1 230 AW, ktorý vám prinesie nielen úsporu času počas upratovania, ale aj ešte lepšie čistenie povrchov. Jednoduchá obsluha, vysávanie a vytieranie do všetkých smerov, žiadne mokré stopy na podlahe a čistenie aj väčších nečistôt sú pre X-Force samozrejmosťou. Oceníte aj automatickú detekciu podľa typu povrchu a znečistenia, ktorá prispôsobí sací výkon a šetrí energiu počas vysávania. Vašej pozornosti by nemal ujsť ani model X-Force Flex 14.60 Aqua Auto 4 v 1 200 AW. Hubica Aqua umožňuje vysávanie a vytieranie jedným ťahom, takže upracete pohodlnejšie a o polovicu rýchlejšie. Vysávač dosiahne až 4× hlbšie pod váš nábytok a s osvetlenou hubicou Power LED Vision môžete objaviť aj skrytý prach.

K vybraným modelom vysávačov Rowenta teraz získate po registrácii darček – zastrihávač Rowenta Karl Lagerfeld TN911L alebo fén na vlasy Rowenta Karl Lagerfeld CV888L.

Ako získam darček?

  1. Kúpte si vybraný vysávač Rowenta v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte sa na webových stránkach značky a doložte kópiu alebo fotografiu účtenky so zakúpeným vysávačom Rowenta, uveďte informácie o mieste nákupu a adresu, kam chcete darček poslať.
  3. Po odoslaní formulára získate potvrdzovací e-mail. Skontrolujte údaje a potvrďte. Bez potvrdenia bude požiadavka do 24 hod. zrušená.
  4. Darček/darčeky budú odoslané do 21 dní od prijatia vašej registrácie.
  5. Viac informácií a úplné pravidlá nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 31. 10. 2023 alebo do vydania darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: