Bleskové upratovanie s novými tyčovými vysávačmi ETA Sonar a ETA Sonar Aqua Plus

Dôkladné a zároveň rýchle upratovanie? S novými tyčovými vysávačmi ETA Sonar 2232 90000 a ETA Sonar Aqua Plus 3232 90000 to pôjde raz-dva. Majú skvelú výdrž vďaka extra silnej 25,2 V Li-Ion batérii. Na jedno nabitie tak zvládnu pracovať až 25 minút. Navyše sú multifunkčné. Bude stačiť jedno cvaknutie a vyberiete z nich ručnú jednotku. Tá sa bude skvelo hodiť pri upratovaní horšie dostupných miest, interiéru auta či omrviniek na pohovke.

ETA Sonar Aqua Plus má vo výbave aj mopovací nadstavec! To znamená, že podlahu povysáva a poumýva dokonale jedným ťahom. A má obrovský sací výkon, ktorý sa vďaka technológii SMART DUST SENZOR automaticky prispôsobí miere znečistenia. Upratovanie tak bude vždy pohodlné, dôkladné, optimalizuje sa aj spotreba energie a ušetrí sa tak batéria.

ETA Sonar aj ETA Sonar Aqua Plus majú moderný LED displej, ktorý informuje o stave batérie a aktuálnom výkone. Špičkovú filtráciu zaistia 2 kvalitné HEPA filtre, ktoré pozbierajú aj tie najmenšie čiastočky prachu a nečistôt. Tyčové vysávače tak budú skvelým parťákom v domácnostiach s alergikmi a domácimi miláčikmi. A vďaka bohatej ponuke príslušenstva sa nezľaknú akéhokoľvek upratovania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: