Vysávač do auta Black-Decker PV1200AV

Výrobca: Black-Decker , Kategória: Autovysávače
Kód tovaru: BLDPV1200AVXK

Vysávanie: suché
Zdroj energie: 12V
Doba prevádzky: 30 min
Držiak na stenu: Nie
Značky: Black-Decker

Zistiť dostupnosť

Vysavač do auta Black-Decker PV1200AVBlack-Decker PV1200AV, sivá/červená


Vysávač do auta Black-Decker PV1200AV je malý kompaktný autovysávač, ktorý môžete stále voziť so sebou a mať ho vždy pripravený po ruke. Vďaka jeho otočnej prednej časti s možnosťou nastavenia do 10 polôh sa pred ním neschová žiadna nečistota ani v tých najhoršie dostupných miestach. Vďaka prevádzke na 12 V a možnosti pripojenia k zásuvke zapaľovača cigariet nemusíte čakať, až budete v dosahu elektrickej zásuvky.


Variabilita vysávača


Otočná predná časť dovolí vysať nečistoty tam, kam sa bežné ručné vysávače nedostanú. Možnosť nastavenia prednej časti do 10 polôh sprístupní aj tie najhoršie dostupné miesta pre vysávanie ako sú časti medzi sedadlami a pod nimi. Tie najužšie miesta zvládne vysať s využitím výsuvného štrbinového nadstavca. Pod hubicou vysávača nájdete tiež zabudovanú kefu, ktorú otočením uvediete do pracovnej pozície. Pre ešte variabilnejšie vysávanie je možné k vysávaču pripojiť dodávanú predlžovaciu hadicu a kefu na čalúnenie.


Filtrácia vysávača


Trojčinný filtračný systém zaisťuje ešte lepšiu prácu vysávača a cyklónové vírenie odvádza prach a nečistoty od filtra a udržiava tak neustále optimálny výkon. Nečistoty sú zachytávané do 440 ml nádoby na prach s bočným krytom, ktorý umožní vysypávanie do koša bez kontaktu rúk a prachu. Skladovanie vysávača vrátane príslušenstva vám uľahčí praktická úložná taška. 5 metrov dlhý napájací kábel umožní pohodlné vysávanie celého interiéru auta. Po ukončení vysávania ho môžete navinúť na vysávač.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie 12V
suché
Doba prevádzky 30 min
Držiak na stenu Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 17.8 cm
Výška výrobku 28.9 cm
Hĺbka výrobku 15.4 cm
Hmotnosť výrobku 1.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.8 cm
Výška balenia 18.6 cm
Hĺbka balenia 16.2 cm
Váha balenia 1.8 kg
Více informací Méně informací