Výrobník sódovej vody Aarke Carbonator II - Brass

Výrobca: Aarke , Kategória: Výrobníky sódy
Kód tovaru: AARBRASS

Materiál: nerez
Nasadenie fľaše: závit
Ochranné dvierka: Nie
Objem hlavnej nádoby: 1 l
Značky: Aarke

Zistiť dostupnosť

Aarke Carbonator II, Brass


Nekupujte plastové fľaše a prospejte tak životnému prostrediu. Starostiam s recykláciou sa vyhnete so švédskym výrobníkom sódovej vody Aarke Carbonator II vo vyhotovení Brass. Ako prvý sódovkovač na svete je Aarke vyrobený z leštenej nerezovej ocele. S týmto dizajnovo prepracovaným výrobníkom môžete mať k dispozícii sýtený nápoj, kedykoľvek si spomeniete. Okrem elegantného tvaru a kompaktnej konštrukcie je prístroj vybavený jedinečným bezpečnostným systémom, ktorý tvoria tri nezávislé poistné ventily.


Jednoduchá príprava šumivej vody


Retiazkujúce bublinky vám pomôže vyrobiť bombička (60 l, 60 mm, 425 g) s potravinárskym CO2 plynom, ktorá sa zaskrutkuje do spodnej časti výrobníka Aarke. Táto plynová bombička nie je súčasťou balenia. V príslušenstve však nájdete PET fľašu na vodu s kapacitou 1 l (0,8 l na plniacu linku). Výrobník sódovej vody nevyžaduje elektrické pripojenie ani batérie, funguje na mechanickom princípe. Nápojová fľaša naplnená čerstvou vodou sa zaskrutkuje na závit. Následne stačí zatlačiť páku výrobníka dole a pridržať, až kým nezaznie bzučanie. Intenzitu si môžete prispôsobiť podľa chuti opätovným stlačením páky. Po uvoľnení páky možno fľašu zo stroja odskrutkovať.

 Kľúčové vlastnosti:


  • Kvalitné vyhotovenie z nerezovej ocele
  • Nevyžaduje zapojenie do elektrickej siete
  • Nápojová PET fľaša súčasťou balenia
  • Jednoduchá príprava perlivej vody

 


 


Sýtenú bublinkovú vodu si pripravíte rýchlo, kedykoľvek na ňu dostanete chuť.

 

 

Kompaktná konštrukcia prístroja


Balenie obsahuje výrobník sódy Aarke Carbonator II s rozmermi 41,4 × 15,3 × 25,8 cm, ktorý je kompatibilný s bombičkou CO2 od spoločnosti Sodastream. Bombička s plynovou náplňou nie je súčasťou balenia.

 


Fľaša na vodu Aarke


Súčasťou príslušenstva je aj fľaša na vodu s objemom 1 litra (po vyznačenú rysku 0,8 l). Vyrobená je z plastového materiálu, ktorý je zdravotne nezávadný a neobsahuje BPA látky. Zároveň dokáže odolať tlaku potravinárskeho CO2 plynu. Fľaša Aarke je doplnená o nerezové prvky v podobe tesniaceho viečka a dna.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Nasadenie fľaše závit
Nie
Objem hlavnej nádoby 1 l
Materiál nerez
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 15.3 cm
Výška výrobku 41.4 cm
Hĺbka výrobku 25.8 cm
Hmotnosť výrobku 1.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 28.5 cm
Výška balenia 45.0 cm
Hĺbka balenia 18.5 cm
Váha balenia 2.4 kg
Více informací Méně informací