Vyhrievacia deka Sencor SUB 181BL (420973)

Výrobca: Sencor , Kategória: Elektrické deky
Kód tovaru: SNRSUB181BL

Počet teplôt: 2
Typ: jednolôžko
Možnosť prania v práčke: Áno
Diaľkové ovládanie v balení: Áno
Príkon: 60 W
Značky: Sencor

Zistiť dostupnosť

Sencor SUB 181BL, modrá


Zahrejte sa. Bez slniečka, bez kúrenia. Stačí iba elektrická zásuvka a máte vyhrané. Sencor vám ponúka elektrickú deku zo syntetického materiálu, ktorý je veľmi príjemný na dotyk. S rozmermi pre jednú posteľ ide o výborného hrejivého spoločníka pre jednotlivca.

Pohodlné diaľkové ovládanie

Jednoduché ovládanie vám presne padne do noty. Alebo lepšie povedané do ruky. Nastavenie meníte pomocou diaľkového ovládania, aby ste sa nemuseli kamkoľvek ohýbať alebo hľadať na deke správne miesto, kde si znížiť alebo zvýšiť teplotu. V deke vám bude rozhodne príjemne. Trpíte zimomravosťou? Nastavte si silnejší z dvoch teplotných stupňov. Zaručujeme vám, že ani prst na nohe vám nezostane studený. Celé telo bude prijímať teplo z deky a nabije vás pozitívnou náladou a energiou.

Veľká flexibilita

Pred používaním deky sa odporúča 30 minút predhrievania. Vezmite si ju na pohovku, do kresla alebo aj do postele. Flexibilitu zaručí dva metre dlhý prívodný kábel. Pre ešte lepší pocit udržujte deku v čistote. Jednoducho odoberte káble s ovládačmi a vložte ju do práčky. Po usušení je prevoňaná, svieža a opäť pripravená na to, keď sa s ňou za studených jesenných a zimných večerov pomazlíte.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 420973
Ďalšie parametre
Počet teplôt 2
Typ jednolôžko
Možnosť prania v práčke Áno
Áno
Príkon 60 W
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 80.0 cm
Výška výrobku 150.0 cm
Hĺbka výrobku 1.0 cm
Hmotnosť výrobku 1.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 40.5 cm
Výška balenia 30.0 cm
Hĺbka balenia 10.3 cm
Váha balenia 1.4 kg
Více informací Méně informací