Nakúpte viac a zaplaťte menej za domáce spotrebiče Samsung

Zvažujete nákup novej pračky, sušičky, práčkosušičky alebo chladničky? A čo tak urobiť kompletnú výmenu starých domácich spotrebičov  a kúpiť si nové od značky Samsung!  
Vaša kuchyňa sa premení s novou elegantnou chladničkou, ktorá vám vďaka skvelým funkciám umožní vychutnať si čerstvosť potravín, postará sa o chladenie bez námrazy a prakticky si do nej uskladníte zásoby.   
O špinavú bielizeň sa postará práčka, ktorá perie aj s pomocou pary, ušetrí vám čas a poradí si aj so šatami, ktoré ste zabudli dať prať. Obsah práčky dajte rovno po opraní do úspornej sušičky  a nelámte si hlavu vešaním bielizne a žehlením alebo si rovno kúpte práčkosušičku a ušetrite si starosti aj prácu. Kúpte si niektorý z vybraných spotrebičov a získajte späť až 320 €.

Chcem získať spätný bonus!  
1. Kúpte si vybranú práčku / sušičku / práčkosušičku / chladničku Samsung v čase konania akcie.
2. Na jednu účtenku môžete kúpiť  maximálne 3 spotrebiče.
3. Pri kúpe 2 a viacerých spotrebičov získate za každý produkt navyše bonus 40 € bez ohľadu na hodnotu cashbacku. Celkom môžete ušetriť až 320 €.
4. Aby ste získali bonus, musíte mať uvedené všetky položky na jednej účtenke.  
5. Zaregistrujte sa do 14 dní na stránkach www.samsung.com/sk/akcie/ce/cashback/, najneskôr však do 14. 11. 2021. Nahrajte kópiu daňového dokladu a fotografie štítku sériového zariadenia a získate spätný bonus.
6. Bonus v patričnej hodnote bude poslaný na bankový účet do 35 dní od úspešne dokončenej registrácie.
6. Kompletné pravidlá sa dozviete na stránkach značky.


Prehľad produktov zaradených do akcie vrátane hodnôt príslušných spätných bonusov nájdete tu.

Akcia platí do 31. 10. 2021 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: