Výčapné zariadenie Sinop befree MK25 nerez

Výrobca: Sinop , Kategória: Výčapné zariadenia
Kód tovaru: SIPBFMK25

Typ: výčapné zariadenie
Značky: Sinop

Zistiť dostupnosť

Sinop befree MK25, nerezová


Prajete si mať pivo vychladené a vždy poruke pre seba a svojich kamarátov? Potom si musíte zaobstarať výčapné zariadenie Sinop BeFree MK25. Vďaka nemu budete čapovať pivo ako rodený krčmár a vaše oslavy sa stanú pre všetkých obrovským hitom. Navyše si aj sami, po ťažkom pracovnom dni, môžete v pokoji domova vychutnať pivo ako z miestnej krčmy.


Vychutnajte si svoje obľúbené pivo kdekoľvek!

 


Praktický parťák na párty


Tento suchý prietokový chladič je určený na stáčanie a dochladzovanie všetkých sudových nápojov. Vďaka nízkej hmotnosti 25 kg a držadlu na ľahké prenášanie je navyše ľahko transportovateľné. Môžete ho teda pokojne požičiavať kamarátom, alebo organizovať oslavy aj inde, ako u seba doma. Elegantný nerezový dizajn s odkvapkávacou miskou nebude nikde pôsobiť neprimerane, ale každý interiér doplní. Výčapné zariadenie Sinop BeFree MK25 má výkon 25 l za hodinu, to znamená, že za hodinu môžete načapovať až 50 pív, a to už za investíciu naozaj stojí.

 


Vždy perfektne vychladené


Výčapné zariadenie BeFree MK25 je vybavené vstavaným vzduchovým kompresorom, ktorý má výkon 1/8 HP a stará sa o optimálnu teplotu piva. Tá je u dobrého nápoja veľmi dôležitá, ale s týmto modelom si môžete byť istý, že vždy bude taká, aká má byť. Pivná hadica má 2 metre a súčasťou prístroja sú tiež dva kusy rýchlospojky s veľkosťou 3/8“ na prepojenie chladiča s narážacou hlavou. Môžete si tak vždy byť istý, že sud bude dobre narazený a výčapné zariadenie bude mať optimálny tlak. Je to skutočne ideálny parťák pre každého poriadneho pivára.


Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Typ výčapné zariadenie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 23.5 cm
Výška výrobku 37.5 cm
Hĺbka výrobku 27.5 cm
Hmotnosť výrobku 25.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 26.0 cm
Výška balenia 49.0 cm
Hĺbka balenia 38.5 cm
Váha balenia 25.5 kg
Více informací Méně informací