Vozík na hadice Gardena AquaRoll M Easy

Výrobca: Gardena , Kategória: Hadice a boxy
Kód tovaru: GDR1854720

Druh príslušenstva: stojan na hadicu
Základná sada: Nie
Značky: Gardena

Zistiť dostupnosť

Gardena AquaRoll M Easy


S vozíkom na hadicu Gardena AquaRoll M Easy bude zavlažovanie záhrady radosť. Všetky jeho súčasti sú šikovne navrhnuté a precízne vyrobené, takže jeho použitie je jednoduché, intuitívne a pohodlné. Súčasťou sady je okrem vozíka 25-metrová 13 mm (1/2") hadica Comfort FLEX, takže môžete ihneď začať s prácou.


Jednodielny bubon je vyrobený z kovu a ponúka vysokú pevnosť – a teda aj odolnosť. Je usadený v špeciálne tvarovanom ráme, ktorý mu zaisťuje naozaj mimoriadnu stabilitu. Ani pri vyťahovaní hadice sa nebude vozík preklápať.


Praktické a jednoduché použitie


Prietok vody je maximálny za všetkých okolností. Prípojka vnútri bubna je vyvedená pod uhlom, aby sa hadica neohýbala. Naopak pri upratovaní a transporte sa nemusíte báť úniku vody. Stopka proti odkvapkávaniu mu v tom dokonale zamedzí.


Navíjať budete pomocou kovovej kľuky s mäkkými plastovými prvkami, ktorá sa komfortne drží a dá sa sklopiť, aby vozík pri skladovaní zaberal len minimum priestoru. Kľuka je to jediné, čím sa budete musieť zaoberať, pretože vedenie hadice na ráme nad bubnom zaručuje, že sa bude pravidelne navíjať bez toho, aby ste ju museli navádzať rukou.


GARDENA AquaRoll M Easy

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh príslušenstva stojan na hadicu
Základná sada Nie
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 40.0 cm
Výška balenia 46.5 cm
Hĺbka balenia 80.0 cm
Váha balenia 9.2 kg
Více informací Méně informací