Volant Thrustmaster T300 RS pre PS5, PS4, PS3 a PC (4160604)

Výrobca: Thrustmaster , Kategória: Volanty
Kód tovaru: THR4160604

Počet tlačidiel: 8
Polomer otáčania: 1080 °
Spätná väzba: Áno
Radenie rýchlostných stupňov: radenie pod volantom
Typ: volant s pedálmi
Pre hernú konzolu: PlayStation 5
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Pre hernú konzolu: počítač

Zistiť dostupnosť

Thrustmaster T300 RSVydajte sa na vzrušujúcu jazdu po závodnej dráhe. Kúpte si závodný volant Thrustmaster T300 RS s priemerom 28 cm, ktorý vám sprostredkuje skutočne realistický zážitok z riadenia. Len čo ho uchopíte, pocítite jeho kvalitné materiály vrátane zosilnenej gumovej textúry, ktorá zaisťuje pohodlné a pevné držanie. Volant v GT edícii navyše obsahuje aj pedálovú súpravu, aby ste mali k dispozícii skutočne všetko potrebné pre bezstarostnú jazdu.


Tlačidlá pre jednoduché ovládanie


Priamo na volante nájdete 13 akčných tlačidiel, ktoré vám riadenie ešte uľahčia. Nechýba ani D-pad alebo dve pádla sekvenčného radenia. Veľkou výhodou sú potom oficiálne PS4 tlačidlá, s ktorými získate okamžitý prístup na spustenie konzoly, nastavenie a zdieľanie. V základni môžete volanty rýchlo a ľahko vymieňať podľa potreby. Každý správny hráč totiž vie, že správne príslušenstvo pre konkrétny okamih je jednou zo základných zložiek, ktoré nakoniec vedú k víťazstvu.Na volante nájdete 13 akčných tlačidiel aj oficiálne PS4 tlačidlá pre jednoduché ovládanie svojej konzoly.

 


13 tlačidiel


Priamo na volante nájdete kompletné ovládacie prvky, ktoré potrebujete k riadeniu počas hier. Nechýba tu celkom 13 akčných tlačidiel, z ktorých dve sa nachádzajú priamo na základni. Samozrejmosťou je tiež D-pad. Pre majiteľov hernej konzoly PlayStation 4 sú určené oficiálne tlačidlá pre PS, zdieľanie a možnosti; k týmto funkciám v konzole sa tak dostanete ihneď.


 Sekvenčné radenie


Dve veľké pádla na volante sú určené pre uľahčenie sekvenčného radenia. Nájdete tu špičkový dotykový spínač, ktorý bol testovaný na viac než desať miliónov aktivácií. Môžete mať preto istotu dlhodobo bezchybnej prevádzky.


 Pedálová súprava


Edícia GT obsahuje v balení tiež pedálovú súpravu T3PA. K dispozícii budete mať tri pedále s kompletne kovovou vnútornou stavbou. Nastavte si výšku a rozostúp u plynu a spojky a zažite realistický zážitok z riadenia vďaka progresívnemu odporu brzdového pedálu.


 Dvojremeňový systém


Pri ovládaní volantu si budete pripadať, akoby ste sedeli skutočne v aute. Nepocítite žiadny mechanizmus, ba práve naopak. Budete vnímať hladkú a tichú sieťovú odozvu, ktorá povedie k plynulej jazde aj v napätých herných situáciách.


 Technológia H.E.A.R.T.


Motor volantu je teraz ešte presnejší. Technológia H.E.A.R.T. čiže HallEffect AccuRate Technology pracuje s bezkontaktným magnetickým senzorom a poskytne 16-bitové rozlíšenie pri zatáčaní.


 Vysoká kompatibilita


Volant je vopred pripravený pre ekosystém konzoly a počítača. Po jeho zakúpení preto nemusíte nič zložito inštalovať, stačí ho iba prepojiť so svojou hernou konzolou alebo počítačom, pedálovými súpravami, radiacou pákou a ďalším príslušenstvom, ktoré k pretekaniu potrebujete.


 Jednoduchá výmena volantu


Volanty môžete vymeniť počas chvíľky vďaka systému Quick Release. Jedna základňa tak môže poslúžiť pre rôzne volanty, ktoré budete používať podľa konkrétneho závodu.


 
 

 


Video

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 4160604
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu počítač, PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation 3
Radenie rýchlostných stupňov radenie pod volantom
Pedále Áno
Áno
Polomer otáčania 1080 °
Počet tlačidiel 8
Druh príslušenstva neoriginálne
Typ volant s pedálmi
Rozmery výrobku
Hmotnosť výrobku 1.2 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 34.3 cm
Výška balenia 31.5 cm
Hĺbka balenia 44.5 cm
Váha balenia 8.0 kg
Více informací Méně informací