Volant Thrustmaster T150 Ferrari pro PS5, PS4, PS3, PC + pedály (4160630) čierny

Výrobca: Thrustmaster , Kategória: Volanty
Kód tovaru: THR4160630

Počet tlačidiel: 12
Polomer otáčania: 1080 °
Spätná väzba: Áno
Radenie rýchlostných stupňov: Radenie pod volantom
Typ: volant s pedálmi
Pre hernú konzolu: PlayStation 5
Pre hernú konzolu: PlayStation 4
Pre hernú konzolu: Počítač

Zistiť dostupnosť

Thrustmaster T150 Ferrari pre PS4, PS3, PC + pedále (4160630), čierna


Komplet volantu a pedálov Thrustmaster T150 Ferrari je vyrobený ako veľmi podarená napodobenina riadiacich prvkov legendárneho automobilu Ferrari, navyše s vedomím, že mu samotná firma dáva svoje požehnanie. Priblíženie k reálu je podarené natoľko, že pri ovládaní máte pocit, akoby ste sedeli v samotnom červenom žihadle. Replika je určená priaznivcom pretekárskych hier na herných konzolách PlayStation 4, PlayStation 3 a je tiež kompatibilná s PC. Pomocou USB 2.0 si ju majú možnosť obľúbiť počítačoví gameri, pretože ju veľmi ocenia v hrách štýlu Forza alebo Grid!Legendárne Ferrari!

 


Jazda pod kontrolou


Pretekanie s volantom Thrushmaster T150 Ferrari prináša neobyčajný zážitok nielen tým, že navodí pocit ovládania skutočného Ferrari. Svoju jazdu maximálne kontrolujete a zákruty vyberáte štýlom úplného automobilového profesionála. Tú najlepšiu kontrolu nad jazdou zaručuje pogumovaný povrch volantu, ktorý má priemer veľký 28 cm. K maximálnemu pocitu skutočnosti prospieva možnosť otáčania volantu od 270 stupňov až do hodnoty 1 080 stupňov. Radenie pomocou zmiešaného systému remeňa a prevodovky umiestnenej pod volantom nesmie chýbať. Je navrhnutá do detailu presne podľa štýlu Ferrari.


 


Šliapni na to!


Každý z používateľov si zaiste užije situáciu, v ktorej môže plynový pedál zošliapnuť až na zem a potom prudko brzdiť pred spätnou zákrutou presne tak, ako je na pretekárskej dráhe zvykom. Pedále brzdy aj plynu sú opäť vyrobené pod totožným uhlom, pod akým ich cítite vo vozidle Ferrari. Brzdový pedál je navyše vybavený skvelým magnetickým odporom pri zošliapnutí, takže absolútne realistický zážitok zostáva zachovaný aj tu. Celý riadiaci systém s nastaviteľným Force Feedback vám umožní cítiť každý detail virtuálnej vozovky. Rozpoznáte rozdiel medzi jazdou po ceste alebo v náročnom teréne, zistíte, kedy vaše pneumatiky začnú strácať priľnavosť a rovnako tak realistický zážitok zažijete pri nárazoch alebo nabehnutí na hrboľ v trase.

Záruka 24 mesiacov
Partnumber 4160630
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu Počítač , PlayStation 4, PlayStation 5, PlayStation 3
Radenie rýchlostných stupňov Radenie pod volantom
Pedále Áno
Áno
Polomer otáčania 1080 °
Počet tlačidiel 12
Druh príslušenstva Neoriginálne príslušenstvo
Typ volant s pedálmi
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 40.0 cm
Výška balenia 30.0 cm
Hĺbka balenia 30.0 cm
Váha balenia 3.5 kg
Více informací Méně informací