Volant Logitech G Saitek Farm Sim Controller (945-000062)

Výrobca: Logitech , Kategória: Volanty
Kód tovaru: LOG945000062

Počet tlačidiel: 25
Polomer otáčania: 900 °
Spätná väzba: Nie
Radenie rýchlostných stupňov: riadiaca páka
Typ: volant s pedálmi
Pre hernú konzolu: počítač
Pedále: Áno
Druh príslušenstva: neoriginálne

Zistiť dostupnosť

Logitech G Saitek Farm Sim Controller


Vydajte sa na farmu. Vyskúšajte si v simulátore, aké náročné je starať sa o statok. Pomocou herného príslušenstva Logitech G Saitek Farm Sim Controller zvládnete jazdiť traktorom aj ďalšími desiatkami typov vozidiel, ktoré máte v hre k dispozícii. Balenie obsahuje herný volant, masívne pedále a bočný ovládací panel, ktorému nechýbajú dvojité ovládacie páky alebo štvorsmerný klobúkový prepínač. U tlačidiel si môžete naprogramovať vlastné používané funkcie, aby ste ich mali ihneď k dispozícii. Vďaka funkcii Plug&Play nemusíte po pripojení volantu cez USB nič ďalšie inštalovať a nastavovať. Počítač príslušenstvo rozpozná a umožní vám ihneď začať hrať.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Špeciálne príslušenstvo na simuláciu farmy
  • Volant, masívne pedále a bočný panel na realistickú simuláciu
  • Bezproblémové otáčanie volantu až o 900°
  • Intuitívne ovládacie prvky máte vždy poruke
  • Funkcia Plug&Play umožní príslušenstvo ihneď používať bez zdĺhavých inštalácií

 


Špeciálny herný balík vám umožní vychutnať si ešte realistickejšiu simuláciu farmárčenia.

 


Otáčanie volantu


Milovníci farmárskej práce si zaručene prídu na svoje. Špeciálne príslušenstvo k Farming simulátoru vám sprostredkuje autentický zážitok z obrábania pôdy. V balení nechýba volant, ktorý vám zaistí pevný úchop. Môžete ním otáčať až o 900°, aby ste pohodlne zatáčali, ako potrebujete. Okrem funkcií otáčania a naklápania nechýba ani húkačka.

 


Tlačidlové ovládanie


Priamo na volante nájdete ovládacie tlačidlá vrátane dvojitých ovládacích páčok, aby ste mohli ľahko a intuitívne ovládať hru. Nechýba štvorsmerný klobúkový prepínač, u ktorého si tlačidlá môžete naprogramovať na funkcie, ktoré najčastejšie používate. Na zadnej strane ovládacieho panela nájdete dvojicu ergonomických tlačidiel podobných spúšťam.

 


Špecializované pedále


Okrem volantu a ovládacieho panela v balení nájdete aj stabilné a pevné pedále plynu a brzdy. Na dosiahnutie najvyššej kontroly prispieva 20° uhlová dráha. Pedále pripojíte priamo k volantu pomocou 1,8 m kábla, nie je potrebné viesť špeciálny kábel k hernej zostave.

 


Ovládanie nakladača


Ovládací panel disponuje viac ako 25 programovateľnými tlačidlami. Tie vám poslúžia nielen na ovládanie prístrojov (stroje na ťažbu dreva, žeriavy, píly, drviče, návesy), ale aj ďalších nástrojov alebo autopilota. Nechýba tu ani prepínač režimu, aby ste mohli mať k dispozícii ešte viac naprogramovaných funkcií.

 


Univerzálne ovládanie všetkých dostupných vozidiel v hre


Dodávaný softvér GIANTS pravidelne aktualizuje farmu a pridáva nové stroje i funkcie, aby ste si užili vždy ten najlepší zážitok z farmárčenia. Sada je s programom úplne kompatibilná, takže môžete ovládať akékoľvek vybrané vozidlo alebo nástroj.

 


Jednoduchá inštalácia


Funkcia Plug&Play zaistí rýchle sprevádzkovanie, aby ste mohli ihneď začať hrať. Nepotrebujete žiadne ďalšie ovládače ani doplnkový softvér. Príslušenstvo je kompatibilné s operačným systémom Windows a rozumie si nielen so simulátorom farmy, ale aj ďalšími hrami (Euro Truck Simulator, Train Simulator, Elite Dangerous).


Záruka 24 mesiacov
Partnumber 945-000062
Ďalšie parametre
Pre hernú konzolu počítač
Radenie rýchlostných stupňov riadiaca páka
Pedále Áno
Nie
Polomer otáčania 900 °
Počet tlačidiel 25
Druh príslušenstva neoriginálne
Typ volant s pedálmi
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.0 cm
Výška balenia 35.7 cm
Hĺbka balenia 51.8 cm
Váha balenia 5.1 kg
Více informací Méně informací