Vínotéka Liebherr WKb 3212 čierna

výpredaj
Výrobca: Liebherr , Kategória: Chladiace vitríny a vinotéky
Kód tovaru: LIEWKB3212
Informačný list: zde

Vinotéka Liebherr WKb 3212

Zistiť dostupnosť

Liebherr WKb 3212


Vínotéka Liebherr WKB 3212 zabezpečí optimálne podmienky na uskladnenie fliaš vášho obľúbeného vína. Perfektne sa hodí nielen do domácnosti, ale aj väčších reštaurácií. Ponúka totiž veľkú kapacitu; do priestranného interiéru môžete uložiť až 164 fliaš vína s objemom 0,75 litra. Vďaka preskleným dvierkam máte vždy dokonalý prehľad o naplnení vínotéky.


Členený interiér


Prístroj pracuje ticho a efektívne. Jeho hlučnosť nepresahuje hodnotu 37 dB, takže vás nebude rušiť ani v prípade, že sa nachádzate v rovnakej miestnosti. Vnútro je rozdelené štyrmi poličkami, avšak celé tvorí jeden veľký chladiaci okruh, takže teplota zostáva vždy konštantná. Pomocou prehľadného panela si môžete ľahko regulovať teplotu v rozmedzí +5 až +20 °C, aby ste zaistili vínu ideálne podmienky na dozretie.


Kľúčové vlastnosti:


  • Priestranný interiér až na 164 fliaš vína
  • Nízka hlučnosť pre pokojný a tichý chod
  • Detská poistka proti vypnutiu prístroja
  • Ľahká regulácia teploty pomocou dotykového panela

Vínotéka vám umožní skladovať až 164 fliaš vašich obľúbených druhov vína.

  


Prodloužená záruka


Značka Liebherr poskytuje na kompresor u svých spotřebičů prodlouženou záruku 10 let a prodlouženou běžnou záruku na spotřebič 5 let. Pro tuto službu je nutné se zaregistrovat na stránkách výrobce do 365 dní od zakoupení spotřebiče


 


 
 


Systém PowerCooling


Smerovo riadená cirkulácia vzduchu sa postará o rýchle a rovnomerné ochladenie fliaš, ktoré čerstvo vložíte do vínotéky. Teplota vo vnútri spotrebiča zostáva na stabilnej úrovni, aby si nápoje zachovali svoju jedinečnú chuť i vôňu.


 


 Dverový alarm


Pokiaľ dvierka ostanú otvorené dlhšie ako jednu minútu, ozve sa dverový alarm. Vďaka tomu sa vždy dozviete o tom, že ste dvierka poriadne nezavreli, aby ste to mohli rýchlo napraviť a chladný vzduch z interiéru neutekal von.


 


 Detská poistka


Aktivujte si detskú poistku, aby nedošlo k neúmyselnému vypnutiu zariadenia. Symbol MagicEye vás vždy bude informovať o tom, že je poistka aktívna, aby sa v blízkosti vínotéky mohli bezpečne hrať aj vaše deti.


 


 


 Možnosť zmeny smeru otvárania dvierok


Postavte vínotéku na miesto, ktoré vám najlepšie vyhovuje. Podľa konkrétneho rozloženia miestnosti si môžete zvoliť, či si prajete otvárať dvierka smerom doprava, alebo doľava. Smer otvárania zmeníte ľahko a rýchlo bez cudzej pomoci.


 


 


 Klimatizovaná chladnička


Vínotéka s funkciou klimatizovanej chladničky ponúkne uloženým fľašiam vína rovnako kvalitné prostredie, ako by ste ich skladovali v pravých vínnych pivniciach. Perfektne sa hodí aj na dlhodobé skladovanie, keď vína potrebujú vo fľašiach ešte dozrieť.


 


 


 Regulácia teploty


Pomocou prehľadného panelu s tlačidlovým ovládaním si nastavte požadovanú teplotu v rozmedzí +5 až +12 °C. Biele a červené vína potrebujú optimálnu teplotu, ktorá zostáva dlhodobo stabilná. Vďaka tomu sa im darí dozrieť a získať svoju jedinečnú chuť. Elektronické riadenie je mimoriadne presné a konštantné.

Záruka 60 mesiacov
Konštrukcia
Konštrukcia chladničky vínotéka
Dvere sklenené dvere
Objem
315 l
Kapacita - fľaše 164
Energetické vlastnosti
0.468 kWh
Spotreba energie za rok 170.82 kWh/rok
G
Klimatické vlastnosti
ST, SN
Nie
1-kompresorová
Počet teplotných zón 1
Rozsah teploty +5°C až +20°C
Funkcia
nie
Áno
Ďalšie parametre
Nie
áno
Nie
drevené
Počet políc 4
37 dB
Trieda hlučnosti C
Zámok Áno
Typ osvetlenia Žiarivka
Farba čierna
Výška 135 cm
Šírka 60 cm
Hĺbka 73.9 cm
Rozšírená záruka značky Áno
Liebherr 10 rokov záruka na kompresor
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 135.0 cm
Hĺbka výrobku 73.9 cm
Hmotnosť výrobku 65.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 61.5 cm
Výška balenia 140.6 cm
Hĺbka balenia 82.9 cm
Váha balenia 70.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu