Viacúčelový vysávač Kärcher WD4 (MV4)

výpredaj
Kód tovaru: KARMV4

Počet akumulátorov: 0
Elektrická zásuvka: Nie
Typ konštrukcie: podlahový
Typ filtrácie: bezvreckový
Príkon vysávača: 1000 W
Akčný rádius/dosah: 7.5 m
Hlučnosť: 72 dB
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 20 l

Zistiť dostupnosť


Kärcher MV4, žltý


Premýšľate nad tým, ako si zjednodušiť upratovacie práce? Nebuďte na to sami a kúpte si spotrebič, vďaka ktorému budete mať hotovo v rekordnom čase a ešte sa pri tom príliš nenadriete! Vysávač Kärcher MV4 je stávkou na istotu!


Neúnavný ťahúň


Či už potrebujete dôkladne povysávať byt, dom, dielňu alebo napríklad príjazdovú cestu, je výrobok Kärcher tým pravým pomocníkom! Jednotlivé povrchy totiž zbaví nielen obyčajných nečistôt ako je alergénny prach alebo omrvinky, ale tiež pilín, chlpov domácich maznáčikov a dokonca aj tekutín! Ako mávnutím čarovného prútika všetko zmizne v odpadovej nádobe s objemom 20 litrov, ktorá je odolná voči nárazom a korózii.


Úspora nadovšetko


Výrobok vyniká spotrebou iba 1 000 W, čím sa z neho stáva energeticky úsporný pomocník! Uľahčiť si predsa zaslúži nielen vaše ruky a chrbát, ale aj peňaženka! 


Vysávač Kärcher zbaví váš dom nečistôt a vašu hlavu starostí – s ľahkosťou aj úsporou peňazí!

 


Radosť upratovať!


Vysávač Kärcher vám svojím prevedením výrazne uľahčí prácu. Vychutnajte si komfort ergonomicky tvarovanej rukoväte či využite možnosť praktickej úschovy káblov a parkovacieho systému, vďaka ktorému môžete v kľude prerušiť prácu a ísť sa na chvíľu venovať iným činnostiam...


 
  


Príslušenstvo na mieru 


Dostaňte sa bez problémov aj do tých najmenej prístupných kútov, vyčistite koberec s dlhým vlasom, povysávajte aj tie posledné smietky z tvrdej podlahy... Súčasťou príslušenstva je hneď niekoľko rôznych nadstavcov, ktoré môžete použiť podľa potreby. Rukoväť je odnímateľná a ponúka tak možnosť pripojiť jednotlivé trysky priamo na saciu hadicu. Samotná manipulácia je potom viac ako jednoduchá. Stačí dvoma prstami stlačiť mechanizmus a zacvaknúť.


  


 Patentovaná technológia odstránenia filtra


Už nikdy viac nebudete musieť zápasiť so zložitým vymieňaním filtra! Patentovaná technológia jeho odstránenie zabezpečí, že pôjde o jednoduchú, rýchlu akciu bez toho, aby ste prišli do kontaktu s nečistotami. Stačí uchopiť schránku za spodnú časť, zatlačiť a odstrániť. Jednoduchšie to už naozaj nejde.


Tento mechanizmus sa potom hodí pre mokré aj suché vysávanie bez nutnosti filter meniť.


  


Do poslednej smietky aj kvapky


Od vysávača očakávame, že bude po pár pohyboch celá miestnosť bez škvŕn. A tým teraz máme na mysli nielen drobný prach, ale aj hrubé nečistoty. S produktom Kärcher docielite viac než skvelých výsledkov! Spolu s dvoma gumovými a štetinovými pásmi sa o to postará novo vyvinutá podlahová hubica a sacia hadica zaisťujúca výnimočne dobrý ťah. Jednou z najdôležitejších funkcií je potom odstránenie rozliateho pitia. To výrobok zvládne vďaka praktickej filtračnej patróne s mechanickým plavákom, ktorá je umiestnená na spodnej strane sacej hlavy.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon vysávača 1000 W
bezvreckový
Typ konštrukcie podlahový
Elektrická zásuvka Nie
7.5 m
72 dB
20 l
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 36.5 cm
Výška výrobku 52.6 cm
Hĺbka výrobku 38.4 cm
Hmotnosť výrobku 10.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.5 cm
Výška balenia 53.5 cm
Hĺbka balenia 39.0 cm
Váha balenia 9.5 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu