Viacúčelový vysávač Kärcher WD4 Car 1.348-116.0

Kód tovaru: KARWD4CAREU

Elektrická zásuvka: Nie
Typ konštrukcie: podlahová
Typ filtrácie: bezvreckový
Príkon vysávača: 1000 W
Akčný rádius/dosah: 8 m
Značky: Kärcher

Zistiť dostupnosť

Priemyselný vysávač Kärcher WD4 Car


Kärcher, odborník na vysávanie čohokoľvek a kdekoľvek, prichádza na svet s modelom WD 4 vo verzii Car, ktorý poteší najmä majiteľov automobilov, ktorí si potrpia na čistotu interiéru. Vysávač a konkrétne jeho výbava sú určené pre podávanie perfektných výsledkov pri vysávaní v aute. Samozrejme ale nie je pravda, že by sa vysávač nehodil na každodenné používanie v domácnosti. Poradí si takmer s akýmikoľvek nečistotami, či v suchom alebo dokonca v mokrom stave.


Výnimočná sila vysávania


Tento model vyniká najmä vo výsledkoch vysávania, ktoré takmer zaručuje sací výkon predstavujúci 220 W. Všetky nečistoty, či už suché alebo mokré, sa budú ukladať do 20litrovej objemnej nádrže. Samozrejmosťou je aj systém úschovy káblov a príslušenstva alebo ergonomická rukoväť umožňujúca jednoduché prenášanie.


Nikto nevyčistí vaše auto lepšie ako ja! 


 


 


Vždy čistý filter


Tento vysávač je vybavený prvotriednym filtrom, ktorý zachytáva tie najjemnejšie čiastočky a zabraňuje tak ich uvoľneniu do okolia. Pri čistení vysávača sa navyše špiny ani nedotknete vďaka patentovanej technike odnímania filtra. 


 


Najlepšie možné výsledky


Unikátna podlahová hubica je vyvinutá presne tak, aby dosahovala čo najlepších sacích výsledkov. Poradí si s mokrou, suchou alebo aj hrubšou nečistotou, a to ako vo vašom aute, tak aj v domácnosti. 


 


Jednoduché vyberanie


Hubice a kefy sa nasadzujú priamo na saciu hubicu. Nasadzovanie je tak veľmi jednoduché a nezaberie vám príliš veľa času. 


 


Dostane sa kamkoľvek


S bohatým výberom kief a hubíc sa dostanete kamkoľvek budete potrebovať, a to vrátane veľmi nedostupných miest vo vašom automobile. Neunikne vám tak jediné zrniečko prachu a vaše auto bude čistejšie ako kedykoľvek predtým. 


 


Bohatá sada príslušenstva


V tejto edícii Car, určenej najmä pre dôkladné čistenie interiérov vozidiel, nájdete ako súčasť balenia okrem klasickej hubice tiež štrbinovú hubicu, špeciálnu hubicu na vysávanie auta alebo saciu kefu s mäkkými štetinami. 


 


Všetko ihneď po ruke


Príslušenstvo môžete veľmi jednoducho a pohodlne uložiť priamo na telo vysávača. Všetky nadstavce, hubice a kefy tak budete mať vždy po ruke a na dosah, kedykoľvek ich budete potrebovať.

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon vysávača 1000 W
bezvreckový
Typ konštrukcie podlahová
Elektrická zásuvka Nie
8 m
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 39.5 cm
Výška výrobku 53.2 cm
Hĺbka výrobku 39.4 cm
Hmotnosť výrobku 7.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.5 cm
Výška balenia 53.2 cm
Hĺbka balenia 39.4 cm
Váha balenia 10.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu