Viacúčelový vysávač Kärcher WD3 (MV3)

Kód tovaru: KARMV3

Počet akumulátorov: 0
Elektrická zásuvka: Nie
Typ konštrukcie: podlahová
Typ filtrácie: vreckový
Typ filtrácie: bezvreckový
Príkon vysávača: 1000 W
Akčný rádius/dosah: 6.5 m
Hlučnosť: 75 dB

Zistiť dostupnosť

Vysávač Kärcher MV3, žltý


Nebudeme vám klamať ... Vysávanie ani ďalšie domáce práce nepatria práve medzi činnosti roka. Ak na ne ale nie ste sami, povedzme, že vám pomáha funkčne a dobre spracovaný spotrebič, môžete mať upratovanie hotové raz dva. Vysávač s neskutočným ťahom, objemnou nádobou a ďalšími praktickými funkciami Kärcher sa medzi ne rozhodne počíta!


Uľahčiť prácu si zaslúži každý


Zháňate spoľahlivého parťáka na také to domáce vysávanie, máte zvieracích miláčikov v neobvykle vysokom stupni pĺznutia alebo ste muž činu s vlastnou dielňou, kde piliny a prach lietajú vzduchom deň čo deň? Tohto žltého pomocníka si obľúbite! Vďaka svojej univerzálnej veľkosti a výkonu 1 000 W  z neho budú nadšené nielen gazdinky, ale aj akční kutilovia.


Domov aj na von


Okrem všetkých možných miestností, na ktoré si len spomeniete, s ním môžete vyraziť pokojne aj von. Nečistoty odstráni aj zo sedačiek vášho auta alebo z príjazdovej cesty rodinného domčeka. Funkciu fúkania oceníte najmä na jeseň pri upratovaní lístia, kedy vám táto krása zašpiní starostlivo udržiavaný trávnik.


 Vysávač Kärcher na mokro-suché sa nezľakne žiadnej špiny ani prachu. Rozfúka vaše starosti a lístie pred domom.

 


Špina bez šance


Podľa druhu nečistôt a ich náročnosti na odstránenie sa môžete rozhodnúť, či na nich pôjdete s gumovým alebo kefovým pásikom, oba sú súčasťou príslušenstva. K neporiadku sa potom pohodlne dostanete do vzdialenosti 4 metrov, presne tak je totiž dlhý sieťový kábel. Ak je to pre vás napriek tomu málo, situáciu elegantne vyriešite pomocou predlžovačky.


 


Rozliaté tekutiny? Nevadí!


Všetky ostatné výrobky vysávač Kärcher prevyšuje najmä svojou schopnosťou jednoducho a rýchlo odstrániť rozliate pitie. Ku všetkému je táto funkcia vážne úžasná... Na spodnej strane sacej hlavy je filtračná patróna, v ktorej je zabudovaný mechanický plavák, ktorý dokáže strážiť maximálne množstvo kvapaliny. Ak sa tejto hranice dosiahne, sanie sa zastaví a nehrozí tak preplneniu nádoby na odpad. Vďaka filtračnej patróne môžete vysávať suché aj mokré nečistoty a to bez nutnosti výmeny filtra!


 


Pevný ako skala 


Nič ho nezastaví ... O to sa postará robustný, nárazu odolný plastový plášť, ktorý nijako nenarušuje svieži dizajn výrobku. Práve naopak! Pre maximálny komfort svojho pána je vysávač ešte vybavený pojazdovými kolieskami, držiakom na saciu hlavu uľahčujúcim jeho pohyblivosť a odpadovou nádobou o objeme 17 l, čo v preklade znamená, že sa nemusí príliš často vynášať. Vrchná plocha je vybavená praktickým odkladacím miestom, na ktoré môžete položiť potrebné náradie.


 


Skladnosť nadovšetko 


Pozná to každý z nás ... Hrdinsky sa postavíte k úlohe povysávať všetky priestory, ale takmer nikdy na to nie je absolútny kľud. Volá vás dieťa, pes potrebuje vyvenčiť alebo zrovna ako naschvál začínajú uprostred práce dávať futbal! V pokoji umiestnite saciu rúrku a podlahovú hubicu do parkovacej zóny a choďte sa venovať iným činnostiam. Však ono vám to vysávanie nikam neutečie. A keď budete mať konečne hotovo, radujte sa nielen z dobre odvedenej práce, ale aj zo skladnosti samotného výrobku. Káble a všetko príslušenstvo umiestnite do praktických úschovní a postavte do kúta komory.


Či už ho chcete používať v obývačke, v dielni, v pivnici alebo na chalupe, budete nadšení jeho jednoduchou obsluhou a maximálnou funkčnosťou.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon vysávača 1000 W
vreckový, bezvreckový
Typ konštrukcie podlahová
Elektrická zásuvka Nie
6.5 m
75 dB
17 l
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 50.3 cm
Hĺbka výrobku 38.8 cm
Hmotnosť výrobku 7.4 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 37.5 cm
Výška balenia 48.7 cm
Hĺbka balenia 38.9 cm
Váha balenia 7.2 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu