Viacúčelový vysávač Kärcher WD 3 Car 1.629-809.0

Kód tovaru: KARWD3CARKIT2

Elektrická zásuvka: Nie
Typ konštrukcie: podlahový
Typ filtrácie: vreckový
Typ filtrácie: bezvreckový
Príkon vysávača: 1000 W
Akčný rádius/dosah: 7 m
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 17 l
Značky: Kärcher

Zistiť dostupnosť

Kärcher WD 3 Car 1.629-809.0


Nebudeme vám klamať... vysávanie ani ďalšie domáce práce nepatria práve medzi činnosti roka. Pokiaľ na ne ale nie ste sami, povedzme, že vám pomáha funkčný a dobre spracovaný spotrebič, môžete mať upratovanie hotové raz dva. Vysávač s neskutočným ťahom, objemnou nádobou a ďalšími praktickými funkciami Kärcher sa medzi ne rozhodne počíta!


Uľahčiť prácu si zaslúži každý


Zháňate spoľahlivého parťáka na také to domáce vysávanie, máte zvieracích miláčikov v neobvykle vysokom stupni pĺznutia alebo ste muž činu s vlastnou dielňou, kde piliny a prach lietajú vzduchom deň čo deň? Tohto žltého diabla si obľúbite! Svojou univerzálnou veľkosťou a výkonom 1 000 W z neho budú nadšené nielen gazdinky, ale aj akční domáci majstrovia.


Domov aj na von


Okrem všetkých možných miestností, na ktoré si len spomeniete, s ním môžete vyraziť pokojne aj von. Nečistoty odstráni aj zo sedačiek vášho auta alebo z príjazdovej cesty rodinného domčeka. Funkciu fúkania oceníte najmä na jeseň pri upratovaní lístia, kedy vám táto krása zašpiní starostlivo udržiavaný trávnik.


Vysávač Kärcher na mokro-suché vysávanie sa nezľakne žiadnej špiny ani prachu. Rozfúka vaše starosti a lístie pred domom.

 


Špina bez šance


Podľa druhu nečistôt a ich náročnosti na odstránenie sa môžete rozhodnúť, s akým príslušenstvom naň pôjdete, a že ho je. K neporiadku sa pohodlne dostanete do vzdialenosti 4 metrov, presne tak je totiž dlhý sieťový kábel. Ak je to pre vás napriek tomu málo, situáciu elegantne vyriešite pomocou predlžovačky.

 


Rozliate tekutiny? V poriadku!


Všetky ostatné výrobky vysávač Kärcher prevyšuje najmä svojou schopnosťou jednoducho a rýchlo odstrániť rozliate pitie. Ku všetkému je táto funkcia vážne vychytaná... Na spodnej strane sacej hlavy je filtračná patróna, v ktorej je zabudovaný mechanický plavák, ktorý dokáže strážiť maximálne množstvo kvapaliny. Ak sa tejto hranice dosiahne, zastaví sa sanie a nehrozí tak preplnenie nádoby na odpad. Vďaka filtračnej patróne môžete vysávať suché aj mokré nečistoty, a to bez nutnosti výmeny filtra! 


Pevný ako skala


Nič ho nezastaví... O to sa postará robustný, nárazu odolný plastový plášť, ktorý nijako nenarušuje svieži dizajn výrobku. Ba naopak! Pre maximálny komfort svojho pána je vysávač ešte vybavený pojazdovými kolieskami, držiakom na sacej hlave uľahčujúcim jeho pohyblivosť a odpadovou nádobou s objemom 17 l, čo v preklade znamená, že sa nemusí príliš často vynášať. Vrchná plocha je vybavená praktickým odkladacím miestom, na ktoré môžete položiť potrebné náradie.


 Skladnosť nadovšetko


Pozná to každý z nás... Hrdinsky sa postavíte k úlohe povysávať všetky priestory, ale takmer nikdy na to nie je absolútny pokoj. Volá vás dieťa, pes potrebuje vyvenčiť alebo práve ako naschvál začínajú uprostred práce dávať futbal! V pokoji umiestnite saciu rúrku a podlahovú hubicu do parkovacej zóny a choďte sa venovať iným činnostiam. Však ono vám to vysávanie nikam neutečie. A keď budete mať konečne hotovo, radujte sa nielen z dobre odvedenej práce, ale aj zo skladnosti samotného výrobku. Káble a všetko príslušenstvo umiestnite do praktických úschovní a postavte do kúta komory.


Či už ho chcete používať v obývačke, dielni, pivnici alebo na chalupe, budete nadšení jeho jednoduchou obsluhou a maximálnou funkčnosťou.


 
 


Dodávané príslušenstvo:


  • 2× 0,5m plastové sacie trubice
  • 2m sacia hadica
  • štrbinová hubica
  • podlahová hubica s klepovými vložkami
  • filtračná patróna
  • papierové filtračné vrecko
  • hubica na vysávanie auta
  • extra dlhá štrbinová hubica
  • sacia kefa s mäkkými štetinami
  • sacia kefa s tvrdými štetinami

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Príkon vysávača 1000 W
vreckový, bezvreckový
Typ konštrukcie podlahový
Elektrická zásuvka Nie
7 m
17 l
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 34.0 cm
Výška výrobku 50.0 cm
Hĺbka výrobku 38.0 cm
Hmotnosť výrobku 8.0 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 39.0 cm
Výška balenia 50.0 cm
Hĺbka balenia 39.0 cm
Váha balenia 8.0 kg
Více informací Méně informací