Skúšajte kúzlo sušičky bielizne a práčkosušičky až 90 dní!

Nie je nič krajšie ako vešať bielizeň. Však? Veru je. Vešať bielizeň na sušiak ste skúšali už dosť dlho. Šancu si zaslúži aj sušička, s ktorou bude sušenie vybavené bez starostí. Ušetrí váš drahocenný čas, veľa miesta a najmä energie, ktorú radšej môžete využiť na oddych alebo obľúbené činnosti. A nielen tú vašu energiu. Môžete sa spoľahnúť, že bude veľmi šetrná čo sa týka vašich peňazí, oblečenia a dokonca životného prostredia. Vyskúšajte si sušičku alebo práčku kombinovanú so sušičkou. Efektívne tak využijete aj menší priestor.

Zvažujete kúpu, no neviete, ako si máte vybrať? Sme tu, aby sme vám pomohli! Článok o tom, ako si vybrať sušičku, nájdete v našej poradni.

S nami však máte jedinečnú možnosť preveriť si jej schopnosti! Naozaj sa šaty nepokrčia a ja nebudem musieť žehliť? Skutočne je vhodná pre alergikov a bude sa mi lepšie dýchať? Naozaj mi uschnú šaty raz-dva a stihnem si ich dať aj na poslednú chvíľu? Načo toľko otázok? Vyskúšajte si to všetko doma! Sušičky a práčkosušičky zakúpené na Hej.sk teraz môžete doma testovať až 90 dní. Keď nenaplnia vaše očakávania, jednoducho ich vrátite - a my vám vrátime peniaze.

Podľa kategórie:
Zoradiť:

Akcia platí od 1. októbra 2020 do 28. februára 2021. Podrobné pravidlá nájdete TU.

Podľa kategórie:
Zoradiť: