Kúpte si práčku s predným plnením AEG a získajte darček!

Čo by ste povedali na novú práčku? Doprajte svojej bielizni tú najlepšiu starostlivosť s práčkami s predným plnením AEG – teraz navyše môžete získať prací gél Ariel a aviváž Lenor na 50 pracích dávok ako darček.
Práčka AEG SoftWater vás poteší bubnom s kapacitou 9 kg. Pýši sa 11 programami, ako napríklad program na bavlnu, periny či hodváb, aby dostal každý materiál tú správnu starostlivosť. Prekvapí vás aj jej neobvykle tichá prevádzka, ktorá dosahuje maximálne 72 dB.
Chcete šetriť financie? Práčka AEG ProSense to urobí za vás – špeciálne senzory prispôsobia cyklus na mieru aktuálnej várke bielizne, znižujú spotrebu vody a energií zamedzujú opotrebovanie materiálov. Funkcia SoftPlus umožní aviváži preniknúť hlboko do vlákien a výsledkom je hebká a príjemná bielizeň.

Kúpte si niektorú z vybraných práčok s predným plnením AEG práve teraz a po registrácii získate prací gél Ariel a aviváž Lenor na 50 pracích dávok zadarmo!

Ako získať darček?
1. Kúpte si vybranú práčku s predným plnením AEG v čase trvania akcie.
2. Kúpený produkt zaregistrujte v čase konania akcie na www.aeg.sk/mypages/register-a-product/. Treba doložiť účtenku/faktúru.
3. Zvoľte ponúkaný darček – tekutý prací gél Ariel a aviváž Lenor na 50 pracích dávok zadarmo.
4. Po overení vám bude do 45 dní od dátumu registrácie odoslaný darček.
5. Úplné znenie pravidiel nájdete na stránkach značky.

Akcia platí do 31. 5. 2022 alebo do vydania darčekov.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: