Cashback až 160 € na vybrané práčky, sušičky a zostavy práčky a sušičky Bosch

Tešíte sa domov z práce, no len čo otvoríte dvere, sa na vás valia povinnosti v podobe niekoľkých košov špinavej bielizne? S tým vám pomôžu jedine práčky, sušičky alebo zostavy práčky a sušičky od Bosch. Nielen, že sa zhostia prania bielizne, ony ju dokonca aj usušia, takže už v žiadnom prípade nemusíte strácať čas vyťahovaním sušiakov a následným zdĺhavým vešaním bielizne. Spoľahnite sa na ich šikovné funkcie, ktoré vám uľahčia každodenný život. A aby ste okrem svojho času ušetrili aj rodinný rozpočet, práve teraz k vybraným práčkam, sušičkám a zostavám práčky a sušičky Bosch získate spätný bonus v hodnote až 160 €! Tak perte, sušte a neplytvajte.  

To beriem! Ako získam zľavu?  

  1. Kúpte si v čase konania akcie na HEJ.sk vybranú práčku, sušičku alebo zostavu práčky a sušičky Bosch.
  2. Svoj nákup zaregistrujte. Registráciu je možné vykonať do 28. 12. 2020.
  3. Po splnení podmienok vám bude v termíne uvedenom v kompletných pravidlách akcie zaslaný na váš bankový účet spätný bonus v hodnote od 40 do 160 €.
  4. Na práčky získate spätný bonus buď 60 € alebo 80 € a na sušičky je cashback vo výške 40 € alebo 80 €.
  5. Zostavu si môžete nakombinovať z modelov, ktoré sú zaradené do akcie. Cashback teda vychádza podľa cashbackov stanovených pre jednotlivé modely práčok a sušičiek. Minimálny cashback je 80 €, maximálny 160 €.
  6. Všetky informácie o akcii vrátane úplných pravidiel nájdete tu.
  7. Kompletný prehľad modelov zaradených do akcie a jednotlivé výšky spätných bonusov sú k dispozícii 

Akcia trvá od 1. 10. do 15. 12. 2020.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: