Varič Sous-vide Steba SV 50 čierny

Výrobca: Steba , Kategória: Sous-vide variče
Kód tovaru: STBSV50

Nastaviteľná teplota: áno
Časovač/minútka: áno
Displej: Áno
Konštrukcia: ponorná
Značky: Steba

Zistiť dostupnosť

STEBA SV 50STEBA SV 50


Steba SV 50 je všestranný Sous-vide varič. Používa sa v profesionálnej gastronómii, ale svoje uplatnenie nájde v každej domácnosti, kde je dôraz kladený na zdravý životný štýl.


Sous-vide


Sous-vide je zdravá metóda prípravy pokrmu vo vzduchotesnom umelohmotnom obale vo vodnom kúpeli. Varenie prebieha pri nízkej teplote, vďaka čomu umožňuje zachovať aj tepelne spracovaným pokrmom dôležité nutričné hodnoty. Navyše sú šťavnatejšie a ich chuť a aróma intenzívnejšie. Ideálna je táto metóda pre varenie rýb, zeleniny, mäsa či ovocia.


Luxusné prvky


Tento univerzálny varič je pritom vyrobený z nerezovej ušľachtilej ocele, od čoho sa odvíja ako vysoká kvalita spracovania, tak aj reprezentatívny dizajn a profesionálna spoľahlivosť. Ovládanie je realizované otočným voličom a počas 45 minút zvláda ohriať až 20 litrov vody na teplotu 56 °C. Jeho displej zobrazuje aktuálnu teplotu a časovač (až 99 hodín).


Variť sa hodí pre použitie v spolupráci s hrncami s hĺbkou aspoň 15 cm. Jeho teplotu možno presne regulovať až do maxima 99 °C.

Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Áno
ponorná
áno
Nastaviteľná teplota áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 8.0 cm
Výška výrobku 37.5 cm
Hĺbka výrobku 10.5 cm
Hmotnosť výrobku 1.1 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 14.2 cm
Výška balenia 11.5 cm
Hĺbka balenia 43.9 cm
Váha balenia 1.6 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu