Uťahovač rázový elektrický Güde ESS 350

Výrobca: Güde , Kategória: Rázové utahováky
Kód tovaru: GUD58120

Druh uťahováka: elektrický
Hmotnosť: 2 kg
Max. krútiaci moment: 350 Nm
Zdroj: 230 V
Značky: Güde

Naša cena s DPH:

65.90

Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Güde ESS 350


Elektrický uťahovák Güde ESS 350 je určený na uťahovanie a povoľovanie závitových spojov. Oceníte ho ako ideálneho pomocníka napríklad pri sezónnej výmene pneumatík, opravách vášho auta, alebo iných domácich remeselných a montážnych prácach.


Výkonný, rýchly a spoľahlivý


Güde ESS 350 ponúka rýchly a spoľahlivý spôsob, ako čokoľvek povoliť alebo dotiahnuť. Povolenie a dotiahnutie skrutiek prebieha pomocou rovnomerných točivých úderov. Güde ESS 350 má pri zatiahnutí maximálny počet rázov 4000min.-1. V spojení s maximálnym momentom 160 Nm pri uťahovaní a 350 Nm pri povoľovaní máte záruku vysokej efektivity a výkonu. K zmene smeru otáčok slúži pravo-ľavé tlačidlo prepínania chodu.


Prácu s ním si užijete


Vďaka nízkej váhe 2 kg je práca s uťahovákom Güde ESS 350 veľmi pohodlná. Úzky profil tela je skvele vyvážený robustnou kovovou hlavou s dlhou životnosťou. Ergonomicky tvarovaná stredová rukoväť s protišmykovým povrchom potom zaisťuje bezpečný úchop a jednoduché ovládanie. Kvalitný prívodný kábel v dostatočnej dĺžke 3 m vám často ušetrí použitie predlžovacej šnúry.


Güde ESS 350 je dodávaný v odolnom a praktickom prepravnom kufri s kovovými sponami. V ňom je tiež miesto pre trojicu výmenných nástrčných nadstavcov s rozmermi 17 mm, 19 mm a 21 mm. Tie sú vyrobené z kvalitného chrómu – vanádiovej ocele a sú samozrejme tiež súčasťou dodávky.


Video

Dokumentácia k tomuto produktu

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Druh uťahováka elektrický
Zdroj 230 V
Max. krútiaci moment 350 Nm
Hmotnosť 2 kg
Rozmery výrobku
Rozmery balenia
Šírka balenia 10.1 cm
Výška balenia 33.3 cm
Hĺbka balenia 33.3 cm
Váha balenia 4.0 kg
Více informací Méně informací