Kúpte si umývačku Bosch a získajte navyše kapsuly Finish na 6 mesiacov

Umývajte riad bez námahy! K inteligentným umývačkám Bosch teraz získate 2× kapsuly Finish All in One (120 ks na 6 mesiacov) a 3× čistiace kapsuly do umývačky Finish . To sa bude umývať jedna radosť! Tak ktorú si vyberiete?

Napríklad voľne stojaca umývačka riadu Bosch Serie | 4 SPS4HMI61E oslobodí vaše ruky od umývania riadu, ktorý dokonale umyje aj vysuší. Je úzka, takže sa zmestí do každej domácnosti a so 6 programami umyje až 10 súprav riadu. Aplikácia Home Connect na diaľku alebo intuitívny ovládací panel, spustenie i odložený štart zvládnete rýchlo, jednoducho a s prehľadom.

Alebo vašej kuchyni viac pristane vstavaná a ekologická umývačka riadu Bosch Serie | 4 SMV4EVX10E energetickej triedy C, ktorá neplytvá ani energiami, ani vašim časom? V maximálnej tichosti 46 dB sa postará o riad aj v noci a vďaka aplikácii na diaľku Home Connect aj počas vášho rodinného výletu.

Vyberte si tú pravú umývačku Bosch pre vás a získajte kapsuly Finish na 6 mesiacov, ktoré sa postarajú o čistý riad i umývačku.

Ako získam kapsuly Finish?

  1. Kúpte si vybranú (vstavanú alebo voľne stojacu) umývačku riadu Bosch v čase konania akcie.
  2. Zaregistrujte sa v termíne konania akcie na https://akcie-bosch.sk/bosch-finish.
  3. Vyplňte potrebné údaje, zaregistrujte svoj spotrebič, nahrajte účtenku a doklad si uschovajte.
  4. Potvrďte účasť v akcii vo vašom účte MyBosch na detaile vašej novej umývačky.
  5. O úspešnej registrácii do akcie budete informovaní mailom, ktorý ste uviedli v registrácii. Balíček Finish vám bude odoslaný do 30 dní od ukončenia akcie.
  6. Predajná akcia platí pre prvých 1 000 zákazníkov.

Akcia trvá od 1. 9. 2022 do 31. 10. 2022 alebo do odvolania.

Podľa kategórie:
Zoradiť:
Podľa kategórie:
Zoradiť: