Umývačka riadu Bosch Serie | 6 SMV6ECX69E

doprava zadarmo
19% zľava
19%
Výrobca: Bosch , Kategória: Vstavané umývačky
Kód tovaru: BOSSMV6ECX69E
Informačný list: zde

Značka kvality dTest: Nie
Hlučnosť pri umývaní: 39 dB
Displej: Nie
Lúč na podlahu: Áno
Premietanie času na podlahu: Áno
Automatické otváranie dverí: Áno
Šírka umývačky: 60 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie

1 065.00 €

Ušetríte: 19 % = 206.00 €

Naša cena s DPH:

859.00

Na splátky od: 26 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť


Bosch SMV6ECX69E, biela


Šetrite svoj čas a namiesto státia pri dreze sa radšej venujte niečomu príjemnejšiemu. O všetok špinavý riad sa vám zatiaľ postará vstavaná umývačka Bosch SMV6ECX69E. Vyberať môžete z 8 programov, navoliť si môžete aj svoj Obľúbený. Unikátne senzory AquaSensor a LoadSensor detegujú množstvo riadu aj stupeň jeho znečistenia a svojim zisteniam automaticky prispôsobia umývací program vrátane spotreby vody. Vo výbave spotrebiča nechýba ani dávkovací asistent či automatické prispôsobenie podľa druhu umývacieho prostriedku. Používanie je teda maximálne užívateľsky komfortné.


Pohodlné ovládanie


Táto vysoko úsporná umývačka riadu patriaca do energetickej triedy D ponúkne kapacitu až na 14 súprav riadu. Všetok riad bez problémov umiestnite do flexibilných košov Flex, na príbory je určená zásuvka VarioDrawer. Ovládanie je úplne jednoduché, prehľad si zachováte vďaka ukazovateľu zostatkového času. Umývačka Bosch s technológiou Home Connect navyše podporuje Wi-Fi pripojenie. Všetko dôležité tak nastavíte aj na diaľku. 


Ide o vstavaný spotrebič, čelné dvierka nie sú súčasťou dodávky.

 


Kľúčové vlastnosti:


  • Všetok riad pohodlne umiestnite vďaka flexibilným košom
  • automatickým otváraním dverí dosiahnete perfektné výsledky sušenia
  • Svoj Obľúbený program zvolíte jediným dotykom
  • InfoLight vás na diaľku informuje o prevádzke
  • Inteligentné pripojenie Home Connect ešte zvyšuje komfort pri používaní umývačky

 


Umývačka riadu Bosch SMV6ECX69E vám uľahčí každodenný život!

 

 


Home Connect


Pomocou mobilnej aplikácie Home Connect môžete vašu umývačku ovládať jednoducho odkiaľkoľvek. Aplikácia za vás postráži, koľko vám zostáva v zásobníku tabliet a s funkciou ľahkého štartu vám odporučí vždy ten najlepší program podľa daného typu, množstva a miery znečistenia riadu. Vďaka kompatibilite so zariadením Amazon Alexa navyše môžete umývačku ovládať hlasom. V prípade nutnosti servisného zásahu môžete využiť vzdialenej diagnostiky a nechať skontrolovať umývačku cez internet.

 


Variabilné koše a príborová zásuvka


S novým systémom košov Bosch sa môžete tešiť na bezpečné ukladanie riadu s výnimočne hladkým výsuvom. Úplne nový dizajn košov totiž ponúka maximálny priestor, stabilitu a flexibilitu. Horný kôš sa dá výškovo polohovať a vďaka sklopným tŕňom a etažérom koše pojmú aj väčšie riady. So samostatnou príborovou zásuvkou VarioDrawer zase získate viac miesta nielen pre príbory, ale aj malé kuchynské potreby či šálky na espresso.

 


EcoSilence Drive™


Inovatívny motor EcoSilence Drive je obzvlášť tichý, úsporný a výkonný. Navyše sa môže pochváliť mimoriadne dlhou životnosťou. Umývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive sú vybavené bezuhlíkovým motorom, ktorý znižuje hluk vznikajúci trením a zaisťuje plynulejšie a tichšiu prevádzku. Vďaka tomu dokáže motor využiť svoju energiu kompletne a bez zbytočných energetických strát.

 


Ukazatele stavu


Umývačky Bosch, ktoré nemajú vonkajší displej, premietajú na podlahu informáciu, či už umývací proces skončil a to buď v podobe zostávajúceho času TimeLight, alebo červeného bodu InfoLight. Novinkou je StatusLight - ľahko viditeľná kontrolka v ľavom hornom rohu umývačky, ktorá indikuje, či umývačka beží alebo už je pripravená na vyloženie.

 


EfficientDry System


S funkciou EfficientDry sa po ukončení programu automaticky otvoria dvere umývačky. Toto praktické riešenie šetrí energiu, zdokonaľuje proces sušenia, zabraňuje kondenzácii a šetrne ochladzuje riad, aby bol ihneď pripravený na jeho uloženie.

 


ExtraClean Zone


ExtraClean Zone s tromi rotujúcimi tryskami si poradí aj s obzvlášť znečisteným riadom a to bez nutnosti zvýšeného množstva čistiaceho prostriedku alebo vyššej teploty vody. Túto funkciu navyše môžete ľahko zapnúť alebo vypnúť pred každým umývaním riadu.

 


IntensiveZone


Funkcia IntensiveZone zaisťuje vyšší tlak ostreku a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Tým zaisťuje optimálne umývanie silne zašpinených hrncov a panvíc, zatiaľ čo oveľa chúlostivejší riad možno umývať v hornom koši.

 


Dávkovací asistent


Dávkovací asistent zaručuje vysoko účinné umývanie riadu. Umývacia tableta sa presunie zo zásobníka priamo do malej záchytnej misky a cielený prúd vody tabletu rovnomerne rozpustí po celom vnútrajšku umývačky.

 


World´s No.1


Značka Bosch neustále uvádza technicky premyslené inovácie, ktoré vám uľahčia život. To je dôvod, prečo je Bosch najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete *.


  • Zdroj: Euromonitor International Limited, objemy prodeje, 2020
 


Obľúbený program


Získajte maximum z vašej chytré umývačky riadu a zjednodušte si váš každodenný život jedným dotykom. Pomocou funkcie Obľúbený program si môžete ľahko uložiť kombináciu vášho najpoužívanejšieho programu a prídavné funkcie. Naprogramované nastavenie potom jednoducho spustíte pomocou aplikácie Home Connect alebo na ovládacom paneli umývačky. 

 


Záruky


Každý výrobok podlieha precíznej kontrole podľa prísne nastavených štandardov kvality, výkonnosti a udržateľnosti. Aj preto Bosch garantuje záruku 10 rokov na motor a doživotnú záruku AquaStop.


 

 


Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ vstavaný
plne integrovaná
Počet sád riadu
14 súprav/a,y
Spotreba
85 kWh
9.5 l
D
Odhadované náklady umývania za 1 rok 68 EUR
Odhadované náklady umývania za 5 rokov 342 EUR
Odhadované náklady umývania za 10 rokov 685 EUR
Umývanie / sušenie
1.12
1.06
Doba trvania eko programu 4:35 hod.
Počet teplôt 5
Počet ostrekovacích ramien 1
Programy / funkcie
Funkcie umývačky ochrana proti úniku vody, indikácia soli, indikácia leštidla
Počet programov 8
Áno
Príborová zásuvka Áno
Áno
Nie
Funkcia Smart Home
Áno
Nie
Nie
Áno
Ďalšie parametre
39 dB
Trieda hlučnosti B
Bosch 10 rokov záruka na prehrdzavenie, Bosch doživotná záruka AquaStop
Nie
Šírka umývačky 60 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Automatické otváranie dverí Áno
Premietanie času na podlahu Áno
Lúč na podlahu Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 81.5 cm
Hĺbka výrobku 55.0 cm
Hmotnosť výrobku 47.8 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 88.0 cm
Hĺbka balenia 67.0 cm
Váha balenia 50.0 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu