Umývačka riadu Bosch Serie | 4 SMV4EVX14E

doprava zadarmo
20% zľava
20%
Výrobca: Bosch , Kategória: Vstavané umývačky
Kód tovaru: BOSSMV4EVX14E
Informačný list: zde

Značka kvality dTest: Nie
Hlučnosť pri umývaní: 44 dB
Displej: Nie
Lúč na podlahu: Áno
Premietanie času na podlahu: Nie
Automatické otváranie dverí: Áno
Šírka umývačky: 60 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD: Nie

775.00 €

Ušetríte: 20 % = 156.00 €

Naša cena s DPH:

619.00

Na splátky od: 19 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť


Bosch SMV4EVX14E, biela


Šetrite svoj čas a namiesto státia pri dreze sa radšej venujte niečomu príjemnejšiemu. O všetok špinavý riad sa vám zatiaľ postará vstavaná umývačka Bosch SMV4EVX14E. Vyberať môžete zo 6 programov, navoliť si môžete aj svoj obľúbený. Unikátne senzory AquaSensor a LoadSensor detegujú množstvo riadu aj stupeň jeho znečistenia a svojim zisteniam automaticky prispôsobia umývací program vrátane spotreby vody. Vo výbave spotrebiča nechýba ani dávkovací asistent či automatické prispôsobenie podľa druhu umývacieho prostriedku. Používanie je teda maximálne užívateľsky komfortné.


Pohodlné ovládanie


Táto vysoko úsporná umývačka riadu patriaca do energetickej triedy C ponúkne kapacitu až na 13 súprav riadu. Všetok riad bez problémov umiestnite do flexibilných košov VarioFlex, na príbory je určená zásuvka VarioDrawer. Ovládanie je úplne jednoduché, prehľad si zachováte vďaka ukazovateľu zostatkového času. Umývačka Bosch SMV4EVX14E s technológiou Home Connect navyše podporuje Wi-Fi pripojenie. Všetko dôležité tak nastavíte aj na diaľku. 


Ide o vstavaný spotrebič, čelné dvierka nie sú súčasťou dodávky.


 

 


Bosch SMV4EVX14EKľúčové vlastnosti:


  • Všetok riad pohodlne umiestnite vďaka flexibilným košom
  • S automatickým otváraním dverí dosiahnete perfektné výsledky sušenia
  • Svoj Obľúbený program zvolíte jediným dotykom
  • InfoLight vás na diaľku informuje o prevádzke
  • Inteligentné pripojenie Home Connect ešte zvyšuje komfort pri používaní umývačky

 


Umývačka riadu Bosch SMV4EVX14E vám uľahčí každodenný život!

 


Zjednodušte si život s modernou technológiou


Umývačky Bosch s technológiou Home Connect uľahčia váš každodenný život. S funkciou jednoduchého štartu vám odporučí vždy ten najlepší program podľa daného typu, množstva a miery znečistenia riadu. Vďaka kompatibilite so zariadením Amazon Alexa navyše môžete umývačku ovládať hlasom. Záleží len na vás, či potrebujete umyť riad čo najrýchlejšie alebo či preferujete nízku spotrebu či extra tichý program. Aplikácia za vás postráži, koľko vám zostáva v zásobníku tabliet a v prípade nutnosti servisného zásahu môžete využiť vzdialenú diagnostiku a nechať skontrolovať umývačku cez internet. Šikovné prepojenie domácnosti a spotrebičov, to je Home Connect.


  


 Tichšia prevádzka s vysokým výkonom umývania


Inovatívny motor EcoSilence Drive je obzvlášť tichý, úsporný a výkonný. Navyše sa môže pochváliť mimoriadne dlhou životnosťou. Umývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive sú vybavené bezuhlíkovým motorom, ktorý znižuje hluk vznikajúci trením a zaisťuje plynulejšiu a tichšiu prevádzku. Vďaka tomu dokáže motor využiť svoju energiu kompletne a bez zbytočných energetických strát.

 


 Ukazatele stavu


Umývačky Bosch, ktoré nemajú vonkajší displej, premietajú na podlahu informáciu, či už umývací proces skončil a to buď v podobe zostávajúceho času TimeLight, alebo červeného bodu InfoLight. Novinkou je StatusLight - ľahko viditeľná kontrolka v ľavom hornom rohu umývačky, ktorá indikuje, či umývačka beží alebo už je pripravená na vyloženie.


 
 


Silence od Demand


Máte radi ticho? Vďaka funkcii Silence on Demand môžete okamžite znížiť hladinu hluku na čas 30 minút na úplné minimum. Funkciu môžete aktivovať pomocou aplikácie Home Connect.  
 


Suchšie riady vďaka automatickému otváraniu dverí


Riad sa má do skriniek ukladať suchý. Aby ste nemuseli riad dosušovať utierkou, funkcia EfficientDry po ukončení programu automaticky otvorí dvere umývačky. Toto praktické riešenie šetrí energiu, zdokonaľuje proces sušenia, zabraňuje kondenzácii a šetrne ochladzuje riad, aby bol ihneď pripravený na jeho uloženie.

 


 Maximálny výsledok s maximálnou silou umývacieho prostriedku


Dávkovací asistent zaručuje vysoko účinné umývanie riadu. Umývacia tableta sa presunie zo zásobníka priamo do malej záchytnej misky. Cielený prúd vody tabletu rovnomerne rozpustí po celom vnútrajšku umývačky, tým dosiahnete vždy výborný výsledok umývania.

 


Najpredávanejšia značka umývačiek riadu – to je Bosch


Značka Bosch neustále vykonáva technicky premyslené inovácie, ktoré vám uľahčia život. To je dôvod, prečo je Bosch najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete*.* Zdroj: Euromonitor International Limited, objemy predaja, 2020
 


Jeden dotyk pre jednoduchší život


Získajte maximum z vašej smart umývačky riadu a zjednodušte si váš každodenný život jediným dotykom. Pomocou funkcie Obľúbený program si môžete ľahko uložiť kombináciu vášho najpoužívanejšieho programu a prídavnej funkcie. Naprogramované nastavenie potom jednoducho spustíte pomocou aplikácie Home Connect alebo na ovládacom paneli umývačky. Ešte väčšie uľahčenie umývania riadu.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


Značka Bosch dbá na 100 % kvalitu každého výrobku. Všetky výrobky podliehajú precíznej kontrole podľa prísne nastavených štandardov kvality, výkonnosti a udržateľnosti. Umývačky Bosch majú systém AquaStop, s ktorým vás ochránia pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti umývačky. Ponúkajú tiež 10-ročnú záruku proti prehrdzaveniu vnútorného plášťa umývačky.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.
  

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ vstavaný
plne integrovaná
Počet sád riadu
13 súprav/a,y
Spotreba
74 kWh
9.5 l
C
Odhadované náklady umývania za 1 rok 55 EUR
Odhadované náklady umývania za 5 rokov 274 EUR
Odhadované náklady umývania za 10 rokov 548 EUR
Umývanie / sušenie
1.12
1.06
Doba trvania eko programu 4:55 hod.
Počet teplôt 4
Počet ostrekovacích ramien 1
Programy / funkcie
Funkcie umývačky ochrana proti úniku vody, indikácia soli, indikácia leštidla
Počet programov 6
Áno
Príborová zásuvka Áno
Áno
Nie
Funkcia Smart Home
Áno
Nie
Nie
Áno
Ďalšie parametre
44 dB
Trieda hlučnosti B
Bosch 10 rokov záruka na prehrdzavenie, Bosch doživotná záruka AquaStop
Nie
Šírka umývačky 60 cm
Vhodné pre kuchyne IKEA METÓD Nie
Automatické otváranie dverí Áno
Premietanie času na podlahu Nie
Lúč na podlahu Áno
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 59.8 cm
Výška výrobku 81.5 cm
Hĺbka výrobku 55.0 cm
Hmotnosť výrobku 35.5 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 66.0 cm
Výška balenia 88.0 cm
Hĺbka balenia 67.0 cm
Váha balenia 37.8 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu