Umývačka riadu Bosch Serie | 4 SMS4HVI33E nerez

doprava zadarmo Bleskovka výpredaj
28% zľava
28%
Výrobca: Bosch , Kategória: Umývačky riadu
Kód tovaru: BOSSMS4HVI33E
Informačný list: zde

Hlučnosť pri umývaní: 46 dB
Značka kvality dTest: Nie
Farba umývačky: nerez, inoxLook
Šírka umývačky: 60 cm
Trieda hlučnosti: C
Displej: Áno
Rozšírená záruka SK: Bosch 10 rokov záruka na prehrdzavenie
Rozšírená záruka SK: Bosch doživotná záruka AquaStop

615.00 €

Ušetríte: 28 % = 176.00 €

Naša cena s DPH:

439.00

Na splátky od: 14 € / 48 splátok
Termíny doručenia a vyzdvihnutie:
Nie je na sklade

Zistiť dostupnosť

Bosch Serie | 4 SMS4HVI33E


Pozoruhodne tichá voľne stojaca umývačka Bosch Serie | 4 SMS4HVI33E s rozmermi 84,5 × 60 × 60 cm zvládne s prehľadom pojať až 13 jedálenských súprav. Úsporu prináša energetická trieda D se spotřebou energie v programe "eco" 84 kWh na 100 cyklov. Milo vás prekvapí svojím tichým chodom, úroveň hlučnosti dosahuje 46 dB a pri tichom programe dokonca iba 44 dB. Podpora Wi-Fi pripojenia a inteligentná komunikácia Home Connect dovoľujú prepojenie s mobilným telefónom.


Jednoduché ukladanie riadu


Špinavý riad pojmú dva flexibilné koše Flex a príborová zásuvka VarioDrawer. Na umývačke si môžete zvoliť zo 6 programov umývania. Ponuka zahŕňa štandardný program Eco 50 °CIntenzívne umývanie 70 °CAuto 45–65 °Chodinový cyklus a vlastné kombinácie programu a funkcia - Obľúbený. Najtichší spôsob, ako umývať riad, je program Tichý, ktorý je špeciálne upravený znížením tlaku ostrekovania a predĺženou umývacou fázou. Umývačka ponúka tiež špeciálne voliteľné funkcie – Vzdialené zapnutieExtra SušeniePolovičná náplň a SpeedPerfect+. 


Kľúčové vlastnosti:


  • Home Connect umožňuje prepojenie s mobilným telefónom
  • Jednoduché ukladanie riadu umožňujú 2 koše Flex a VarioDrawer
  • K dispozícii je 6 programov a ďalšie voliteľné funkcie
  • Automatické otváranie dverí EfficientDry umožní lepšie sušenie
  • Senzory automaticky prispôsobia program a množstvo vody na umývanie
  • Preplachovacia technológia ActiveWater prináša dokonalý výsledok umývania
  • AquaStop chráni pred škodami spôsobenými vodou

 


Inteligentná umývačka Bosch uľahčuje každodenný život – podporuje inteligentné diaľkové ovládanie prostredníctvom Home Connect.

  


Zjednodušte si život s modernou technológiou


Umývačky Bosch s technológiou Home Connect uľahčia váš každodenný život. S funkciou jednoduchého štartu vám odporučí vždy ten najlepší program podľa daného typu, množstva a miery znečistenia riadu. Vďaka kompatibilite so zariadením Amazon Alexa navyše môžete umývačku ovládať hlasom. Záleží len na vás, či potrebujete umyť riad čo najrýchlejšie alebo či preferujete nízku spotrebu či extra tichý program. Aplikácia za vás postráži, koľko vám zostáva v zásobníku tabliet a v prípade nutnosti servisného zásahu môžete využiť vzdialenú diagnostiku a nechať skontrolovať umývačku cez internet. Šikovné prepojenie domácnosti a spotrebičov, to je Home Connect.


 


Flexibilný úložný systém košov


Nový dizajn košov sa prispôsobí vášmu riadu. Ponúka mimoriadnu stabilitu, flexibilitu, maximálny priestor a inovatívne možnosti využitia priestoru. Koše majú sklopné tŕne a do etažérov dáte aj objemné riady, ako sú hrnce, panvice alebo veľké misy. Na hornom koši môžete upraviť výšku, aby sa do umývačky zmestilo ešte viac riadu. V spodnom koši vzniká viac miesta, pretože klasický príborový kôš je nahradený výsuvnou zásuvkou Vario určenou na príbory. Do zásuvky sa vojdú aj rôzne naberačky, drobné kuchynské náčinie alebo šálky na espresso.

 


 Tichšia prevádzka s vysokým výkonom umývania


Inovatívny motor EcoSilence Drive je obzvlášť tichý, úsporný a výkonný. Navyše sa môže pochváliť mimoriadne dlhou životnosťou. Umývačky riadu s pohonom EcoSilence Drive sú vybavené bezuhlíkovým motorom, ktorý znižuje hluk vznikajúci trením a zaisťuje plynulejšiu a tichšiu prevádzku. Vďaka tomu dokáže motor využiť svoju energiu kompletne a bez zbytočných energetických strát.

 


Silence od Demand


Máte radi ticho? Vďaka funkcii Silence on Demand môžete okamžite znížiť hladinu hluku na čas 30 minút na úplné minimum. Funkciu môžete aktivovať pomocou aplikácie Home Connect.  
 


 Maximálny výsledok s maximálnou silou umývacieho prostriedku


Dávkovací asistent zaručuje vysoko účinné umývanie riadu. Umývacia tableta sa presunie zo zásobníka priamo do malej záchytnej misky. Cielený prúd vody tabletu rovnomerne rozpustí po celom vnútrajšku umývačky, tým dosiahnete vždy výborný výsledok umývania.

 


Najpredávanejšia značka umývačiek riadu – to je Bosch


Značka Bosch neustále vykonáva technicky premyslené inovácie, ktoré vám uľahčia život. To je dôvod, prečo je Bosch najpredávanejšia značka umývačiek riadu na svete*.* Zdroj: Euromonitor International Limited, objemy predaja, 2020
 


Jeden dotyk pre jednoduchší život


Získajte maximum z vašej smart umývačky riadu a zjednodušte si váš každodenný život jediným dotykom. Pomocou funkcie Obľúbený program si môžete ľahko uložiť kombináciu vášho najpoužívanejšieho programu a prídavnej funkcie. Naprogramované nastavenie potom jednoducho spustíte pomocou aplikácie Home Connect alebo na ovládacom paneli umývačky. Ešte väčšie uľahčenie umývania riadu.

 


Škody spôsobené vodou vás neohrozia


Značka Bosch dbá na 100 % kvalitu každého výrobku. Všetky výrobky podliehajú precíznej kontrole podľa prísne nastavených štandardov kvality, výkonnosti a udržateľnosti. Umývačky Bosch majú systém AquaStop, s ktorým vás ochránia pred škodami spôsobenými vodou po celú dobu životnosti umývačky. Ponúkajú tiež 10-ročnú záruku proti prehrdzaveniu vnútorného plášťa umývačky.*Záručné podmienky nájdete na stránkach dodávateľa.
 

Záruka 24 mesiacov
Konštrukcia
Typ voľne stojaci
Umiestnenie pod pracovnú dosku Áno
Počet sád riadu
13 súprav/a,y
Spotreba
D
84 kWh
9.5 l
Odhadované náklady umývania za 1 rok 61 EUR
Odhadované náklady umývania za 5 rokov 304 EUR
Odhadované náklady umývania za 10 rokov 607 EUR
Umývanie / sušenie
1.12
1.06
Počet teplôt 4
Doba trvania eko programu 5:20 hod.
Programy / funkcie
Počet programov 6
Príborová zásuvka Áno
Áno
Funkcie umývačky ukazovateľ zostatkového času, indikácia leštidla, indikácia soli, ochrana proti úniku vody
Áno
Automatické otváranie dverí Nie
Nie
Funkcia Smart Home
Áno
Nie
Áno
Ďalšie parametre
Šírka umývačky 60 cm
Farba umývačky nerez, inoxLook
46 dB
Trieda hlučnosti C
Áno
Bosch 10 rokov záruka na prehrdzavenie, Bosch doživotná záruka AquaStop
Prívodné a odpadové hadice v balení Áno
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 60.0 cm
Výška výrobku 84.5 cm
Hĺbka výrobku 60.0 cm
Hmotnosť výrobku 54.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 65.5 cm
Výška balenia 87.5 cm
Hĺbka balenia 67.0 cm
Váha balenia 55.9 kg
Více informací Méně informací

Príslušenstvo k tomuto produktu