Tyčový vysávač Roidmi X20

Odporúčame
Výrobca: Roidmi , Kategória: Tyčové vysávače
Kód tovaru: ROIX20

Na zvieracie chlpy: Nie
Objem prachového vrecka alebo nádoby: 0.4 l
Čas prevádzky: 65 min.
Osvetlenie na hubici: Áno
Typ filtrácie: bezvreckový
Zdroj energie: akumulátorový (Li-Ion)
Mokré čistenie: Áno
Ručný a tyčový vysávač 2 v 1: Áno

Zistiť dostupnosť

Roidmi X20Roidmi X20


Kto hovorí, že upratovanie domácnosti vám musí zobrať veľa času a energie? Venujte mu len to, čo je skutočne potrebné. Pomôže vám s tým tyčový vysávač Roidmi X20, ktorý je možné zároveň použiť aj ako mop. Vďaka tomu zvládnete v jednom ťahu povysávať aj vytrieť a skrátite čas upratovania na polovicu. Nádoba na prach má objem 0,4 litra.


Výkonný systém prináša vysokú saciu silu


Nová generácia sania sa dá prirovnať k veternému tunelu, vďaka ktorému dosahuje Roidmi X20 výkon až 145 AW. Bezkefový motor Engine-X vyvíja až 120 000 otáčok za minútu. Tým zvyšuje saciu silu o 30 % a umožňuje účinné zachytenie prachu aj veľkých nečistôt. Cyklónová technológia air-x zaisťuje separáciu vzduchu a nečistôt tak, aby nedošlo k upchatiu filtra, čím predlžuje skvelú výkonnosť a životnosť prístroja. Tieto systémy tiež redukujú hlučnosť na iba 72 dB, ktorá budú oveľa prívetivejšie k vášmu sluchu.


Kľúčové vlastnosti:


 • Tyčový vysávač s mopom 2 v 1
 • Výkonný motor a cyklónová technológia vysávania zaistia skvelé výsledky a tichú prevádzku
 • Inteligentné dávkovanie vody bráni vzniku kaluží
 • Praktický dizajn pre vaše maximálne pohodlie a bezpečnosť
 • Batéria vydrží na jedno nabitie až 65 minút prevádzky
 • 6-vrstvový filtračný systém vypustí späť do miestnosti dokonale prečistený vzduch
 • Bezdrôtová nabíjačka do steny
 • Mobilná aplikácia pre skvelý prehľad

Roidmi X20


Vďaka vysávaču a mopu 2 v 1 skrátite čas upratovania na polovicu. Ušetrený čas môže venovať tomu, na čom vám naozaj záleží!

 


Vysáva a vytiera zároveň


Roidmi X20 má hlavicu, ktorá umožňuje súčasné vysávanie a vytieranie. Najprv cez podlahu prejde kefa, ktorá odstráni prach a nečistoty. Po nej príde na rad mop, ktorý zotrie zostávajúcu špinu a zanechá tvrdé podlahy krásne lesklé.


Roidmi X20
 


Nádoba na vodu so šikovným dávkovačom


Mopovacia sústava funguje na princípe kapilarity rastlín. Tkanina tak priebežne absorbuje vodu z nádrže, aby zostala dostatočne vlhká. Zároveň však nehrozí, že by došlo k pretečeniu veľkého množstva vody. Čistenie podlahy tak bude dokonale rovnomerné. Nádoba na vodu sa ku kefe pripája pomocou magnetického systému, takže ju je možné kedykoľvek jednoducho pripnúť a odopnúť.


Roidmi X20
 


Vodoodolné kefy


Jemné kefy sú vyrobené z hydrofóbnej tkaniny, ktorá je vodoodolná a samočistiaca. Zatiaľ čo normálna kefa by sa po navlhčení mohla zničiť, táto vydrží aj poriadne namočenie.


Roidmi X20
 


Cenami overený dizajn


Mopovanie vyžaduje väčší tlak, čo môže viesť k bolesti alebo zatuhnutiu svalov. Aby ste sa vyhli takým zraneniam, má Roidmi X20 ergonomický dizajn, vďaka ktorému sa nebudete musieť toľko namáhať. 270° rukoväť navyše podporuje pohodlný úchop. Vďaka hmotnosti iba 1,5 kg ho môžete ľahko zdvihnúť aj nad hlavu a zlikvidovať prach a pavučiny na strope. Prístroj získal už 6 medzinárodných ocenení za svoj klasický dizajn – napríklad Reddot Design Award 2018, Design Award 2018 a Good Design Award 2018.


Roidmi X20
 


65 minút upratovania na jedno nabitie


Odteraz môžete ľubovoľne prechádzať medzi miestnosťami bez toho, aby ste sa museli obmedzovať hľadaním zásuviek. Batériový systém BMS-X využíva 8 Li-Ion batériu LG/Samsung a inteligentne predlžuje životnosť prístroja. Ten na jedno nabitie vydrží až 65 minút bežného upratovania. Za tento čas zvládnete upratať 420 m2 plochy. K dispozícii vám bude aj mobilná aplikácia, ktorá vám bude automaticky posielať notifikácie o stave batérie a upozorní vás na prípadné problémy.


Roidmi X20
 


„Veľrybia“ kefa


Hlavica vysávača prináša priestor pre veľkokapacitnú kefu, ktorá je vybavená vlastným motorom a účinne zachytáva prach, vlasy a ďalšie nečistoty. Budete mať k dispozícii 2 druhy kief, ktoré môžete kedykoľvek jednoducho vymeniť. Možno ich použiť na všetky tvrdé podlahy aj koberce.


Roidmi X20
 


Výkonný filtračný systém


Dvojitý filter so 6 vrstvami vzduchovej filtrácie zaistí, že sa späť do miestnosti vráti len čistý a svieži vzduch.


Roidmi X20
 


Bezdrôtové nabíjanie


Tyčový vysávač Roidmi X20 je dodávaný s inovatívnou magnetickou nabíjačkou, ktorá zároveň poslúži ako praktický skladovací priestor. Môžete ju totiž pripevniť k stene a kedykoľvek do nej jednoducho vložiť vysávač alebo ho, naopak, vybrať. Batériu môžete v prípade potreby jednoducho vymeniť za novú.


Roidmi X20
 


LED svetlo


Kefa disponuje LED osvetlením a svetelným senzorom, ktorý vám automaticky posvieti na tmavšie miesta. Vďaka tomu budete mať skvelý prehľad o upratovanom priestore a neunikne vám ani smietka.


Roidmi X20
 


Šikovná mobilná aplikácia


Svoj vysávač môžete prostredníctvom Bluetooth prepojiť s mobilnou aplikáciou. V tej nájdete informácie o výkone, dĺžke upratovania, pripomienku výmeny filtra a ďalšie užitočné funkcie, ktoré zaistia, že vám váš prístroj bude dlho dobre slúžiť.


Roidmi X20
 


Obsah balenia:


 • Vysávač Roidmi X20
 • Trubica
 • Kefa na podlahu
 • Štrbinová kefa
 • Malá kefa
 • Čistiaca kefa
 • Mopovacia kefa s nádržou
 • Predlžovacia hadica
 • Prídavný filter
 • Magnetický držiak na stenu
 • Napájací zdroj
 • Užívateľská príručka

Roidmi X20

Záruka 24 mesiacov
Ďalšie parametre
Zdroj energie akumulátorový (Li-Ion)
Áno
bezvreckový
65 min.
Áno
0.4 l
Áno
žiadny
Nie
Rozmery výrobku
Šírka výrobku 15.8 cm
Výška výrobku 119.1 cm
Hĺbka výrobku 25.9 cm
Hmotnosť výrobku 2.6 kg
Rozmery balenia
Šírka balenia 19.4 cm
Výška balenia 59.9 cm
Hĺbka balenia 31.4 cm
Váha balenia 6.2 kg
Více informací Méně informací